Midyat Belediyesi daha etkin bir hizmet için WhatsApp hattı

Midyat Belediyesi daha etkin bir hizmet için WhatsApp hattı
22 Ocak 2020 Çarşamba Saat 17:56 0

Midyat Belediyesi, Midyatlılara daha hızlı, daha etkin ulaşmak, dilek, şikayet ve önerileri anında öğrenmek için kurumsal WhatsApp hattı oluşturdu.

Yatırım ve hizmetlerinde vatandaş memnuniyetine öncelik veren Midyat Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek için Whatsapp hizmet hattını oluşturdu.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'in talimatıyla 444 56 28 Numaralı kurusal Whatsapp hattı üzerinden Midyatlı vatandaşlara hızlı, daha etkin daha rahat ulaşılabilirlik imkanı sunulmuş olacak.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, "Vatandaşlar bundan böyle Midyat Belediyesi ile ilgili istek, talep ve şikayetlerini 444 56 28 Numaralı Whatsapp telefon hattını kullanarak Whatsapp kanalıyla iletebilecekler. Vatandaşların gerek yazarak, gerek fotoğraf veya video göndererek direkt olarak yetkililere ulaştıracağı istek, talep ve şikâyetleri, ilgili birimlere aktarılarak, değerlendirilmeye alınması sağlanmış olacak" dedi.

İnanç ve Kültür Turizmi bağlamında her gün yıldızı biraz daha parlayan kadim Midyat'ın geleceğe daha güzel, daha huzurlu ve yaşanılabilir bir ilçe olması hedefiyle belediye olarak çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Başkan Şahin, "Midyat Belediyesi'nde göreve geldiğimiz günden bu yana kalıcı ve şehrin geleceğine yön verecek önemli proje ve hizmetleri ulaştırmanın çabası içerisinde olduk. Allah'a şükürler olsun ki daha yılımızı doldurmadan vatandaşlarımızın memnuniyetini ifade ettiği nice güzel yeniliklere imza attık. Midyat Belediyesi olarak vatandaş odaklı bir hizmet çalışması yürütüyoruz. İnsanı merkeze koyan bu anlayışımızdan duyulan memnuniyet bundan sonra da aynı şekilde devam edecek hatta bunu yeni katkılarla da zenginleştireceğiz. Midyat'ımızın gelişiminde ve değişiminde belediyenin yönettiği değil, halkımızın da katılımlarıyla yönetilen bir Belediye anlayışını her zaman kendimize ilke edinmeyi sürdüreceğiz. Bu doğrultuda teknolojik yenilikleri takip ediyor ve uygulamaya koyuyoruz. Belediye olarak kurduğumuz 444 56 28 Numaralı Whatsapp hattımızı faaliyete soktuk. Vatandaşlarımız 7/24 istek , talep ve şikayetlerini online olarak bizlere iletebilirler" diye konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Okul bodrumunu üretim merkezine çevirdiler

Derik Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Tarım Bölümü ö [...]

1 gün önce...

10 günde teslim olan sayısı 11'e yükseldi

Mardin'de 2 terörist daha teslim oldu, son 10 günd [...]

1 gün önce...

Kızıltepe’de Yetim ve Öksüzler Derneği Kuruldu

Kızıltepe'de yetim ve öksüzlerin ihtiyaç ve sorunl [...]

1 gün önce...

Hırsızlar duvarı delip DEDAŞ şubesine girdi

Kızıltepe'de hırsızlar bir binanın duvarını delip [...]

1 gün önce...

Zeki İpekşen, güven tazeledi

AK Parti Mardin Ömerli İlçe Başkanlığına Mehmet Ze [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN