Midyat'ta Muhtarlar Yardımlaşma Derneği Törenle Açıldı

Midyat'ta Muhtarlar Yardımlaşma Derneği Törenle Açıldı
17 Eylül 2020 Perşembe Saat 15:30 0

Midyat'ta yeni kurulan Mahalle Muhtarı Mehmet Nası'ın yaptığı Midyat Muhtarlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile derneğin Cumhuriyet Bulvarı'ndaki hizmet ofisi düzenlenen görkemli bir törenle açıldı.

Merkez Bahçelievler Mahalle Muhtarı Mehmet Nas'ın başkanlığını yaptığı derneğin açılışına Midyat Kaymakamı Tekin Dundar, Ak Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Belediye Başkan Yardımcıları Şehmus İleri ve Abdurrahim Çelik, Kızıltepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hatip Şeran, Midyat Belediyesi Özel Kalem Müdürü Halil Polat, Ak Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hekim Arslan, STK Temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Açılışı yapılan Dernek binasının açılış kurdelesini Kaymakam Tekin Dundar, Ak Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Belediye Başkan Yardımcıları Şehmus İleri ve Abdurrahim Çelik ile Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Nas birlikte kesti. Törende konuşma yapan Midyat Kaymakamı Tekin Dundar, "Bizim tek arzumuz vatandaşlarımızın, muhtarlarımızın birlik, beraberlik ve huzur içerisinde memleketlerine sahip çıkmaları, huzurlarına sahip çıkmaları, hiç bir terör örgütüne, hiç bir yasadışı oluşuma tevessül etmemeleri, destek çıkmamalarıdır" dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Nas ise, "Geleceğin Türkiye'sini birlikte inşa etmek için milletimizin tercihi ile işbaşına gelmiş muhtarlarımızın daha müreffeh günler için çaba göstermesi adına ülke genelinde olduğu gibi burada da bir çatı altında toplanmış bulunmaktayız" dedi.

Açılış töreni tebriklerin kabulü ve yapılan ikramların ardından sona erdiYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İşadamı Hadi Kahraman'dan Eğitime arsa desteği

Kızıltepe ilçesinde hayırsever, okul için arsa hib [...]

1 gün önce...

Derik'te Muhtarlar Günü Kutlandı

Derik İlçesinde ‘Muhtarlar Günü’ düzenlenen törenl [...]

1 gün önce...

İstanbul İş İnsanları MTDF ve Hububat Ticaret Merkezini Ziyaret Etti

İstanbul Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Feder [...]

1 gün önce...

Ödüllü kuaförün salon açılışını Kaymakam Çam, yaptı

Kızıltepe ilçesinde kuaförlük yapan saç ve tasarım [...]

1 gün önce...

Mardinli öğrencilere motivasyon otobüsü

Türkiye'de bir ilk olan, kırsal bölgelerde eğitim [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN