Milletvekili Demirkaya'dan Aydoğan'a ev ziyareti

Milletvekili Demirkaya'dan Aydoğan'a ev ziyareti
22 Eylül 2020 Salı Saat 10:58 0

Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı ve Barış Derneği Genel Başkanı Cemil Aydoğan''ı evinde ziyaret etti.

Seçim bölgesinde sivil toplum örgütleri ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, İnsan hakları alanında yaptığı çalışmalarla tanınan Gazeteci-Yazar Cemil Aydoğan'ı Kızıltepe'deki tarihi Ulucami yanında bulunan evinde ziyaret etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM İnsan hakları komisyonu üyesi olan Milletvekili Demirkaya, ziyaretinde bir vekil olarak; İnsan hakları Barış ve demokrasi mücadelesinde önemli hizmetlerde bulunan, Af Örgütü ödülü sahibi Barış Aktivisti, Sayın Aydoğan'ı daha önce Çakır Köyü'nde bulunan kendisine ait kültür merkezinde ziyaret etmiştim. Şimdi de kendi evinde kendisini ziyaret ederek, renkli yaşamında yaşadığı toplumsal süreçlerden yararlanmaya çalıştım. Beni evinde kabul ettiği için kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

Barış Aktivisti Cemil Aydoğanda, Mardin Milletvekili Sayın Cengiz Demirkaya'nın Türkiye Büyük Millet Meclisinde, İnsan kurulunda yönetimde yer alması beni ziyadesiyle memnun etmiştir.

Kurumsal olarak kendisini kutluyorum. Ve başarılar diliyorum. yoğun çalışma programı içinde mütevazi bir şekilde, beni evimde ziyaret ettiği için sayın Demirkaya" ve heyetine teşekkür ediyorum."YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Milletvekili Demirkaya'dan Mevlit kandil mesajı

AK Parti Mardin Milletvekili, İnsan Haklarını İnce [...]

1 gün önce...

Kredi ve burs başvuruları başladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, [...]

1 gün önce...

Mardin’de hırsızlık zanlıları yakalandı

Artuklu ve Kızıltepe ilçelerinde yaşanan 2 ayrı hı [...]

1 gün önce...

Vali Demirtaş’tan ‘29 Ekim’ Kutlama Mesajı

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, ‘29 Ekim Cumhuriyet [...]

1 gün önce...

Dünyanın en uzun insanı da korona virüse yakalandı

Dünyanın en uzun insanı olarak tescillenen Dev Sul [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN