Milletvekillerinden Demirkaya'ya Ziyaret

Milletvekillerinden Demirkaya'ya Ziyaret
13 Mart 2011 Pazar Saat 18:17 0

AK Parti Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir ile Gönül Bekin Şahkulubey, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı görevine yeni atanan İlçe Başkanı Cengiz Demirkaya İle yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yaklaşık bir ay önce AK parti Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığı görevine atanan Cengiz Demirkaya’ya yeni görevine başlaması vesilesiyle bir ziyaret gerçekleştiren her iki milletvekili Demirkaya’nın yeni dönemde yönetimiyle birlikte başarılı hizmetlerde bulunacağına dair inançlarını dile getirdiler.

Ziyaret sırasında konuşan AK parti Mardin milletvekili Mehmet Halit Demir, Kızıltepe ilçesinin önemli bir nüfus oranına sahip olduğuna işaret ederek, söz konusu potansiyelden olabildiğince diyalog yollarını sonuna kadar açık tutarak yararlanılması gerektiğinin altını çizdi.

Milletvekili Demir, “Bu ilçede çok önemli bir nüfus oranı mevcut. Bu nüfusun her bireyinin kendine göre bir dünya görüşü, bir siyasi düşüncesi mutlaka ki vardır. Bizler, kim olursa olsun, siyasi düşüncesi ne olursa olsun, herbir insanımızın görüşüne de siyasi düşüncesine de saygı duymak zorunda ve konumundayız. Kimseyi, ama hiç kimseyi siyasi düşüncesinden yada dünya görüşünden dolayı ötekileştirmeyeceğiz. Ulaşabildiğimiz herkesle konuşacak, diyalog kuracak ve nasıl bir demokrasi anlayışına hizmet ettiğimizi her yaklaşımımızla insanlarımıza göstermeliyiz. Partimizin kapılarını ardına kadar herkese açık olmalı. Bu partide herkese yetecek kadar yer fazlasıyla var zaten. Gönül kapımızı açık tutacağız ancak Partidaşlarımızın arasındaki birlikteliğe nifak koymak isteyenlere, fitne yaymak isteyenlere ise asla fırsat vermemeliyiz. Bu partinin tek bir hedefi var. Önce insanların gönlünde yer almak ardından da bir önceki seçimin üstündeki bir parametreyi yakalama arzusudur. Ben yeni yönetimin Cengiz Demirkaya kardeşimizin şahsında bütün bu saydıklarımı gerçekleştireceğine inanıyor ve kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Milletvekilleri Demir ile Şahkulubey’in ziyaretine Tarım Bakanı Mehdi Eker’in Danışmanı Müzaffer Arık’da eşlik etti.

Milletvekillerinden Demirkaya'ya Tebrik Ziyareti 
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İl Sağlık Müdürlüğü'nde Promosyon rekoru

Mardin İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm personeller [...]

1 gün önce...

Kış Sezonuna Özel Tesettür Giyim Modelleri

Kış sezonunda da tesettürde şıklık ve rahatlık sağ [...]

1 gün önce...

Artık Merkez Bankası belirleyecek

Bankacılık sektörünün net kârını aşan, tüketiciyi [...]

1 gün önce...

Çalışan başına 49 bin lira verilecek Yeni yılda istihdam desteği devam edecek!

2018'de başlatılan ilave istihdam desteği 2020'de [...]

1 gün önce...

"İstifalar olacak" demişti istifalar peş peşe geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'in [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN