Moda Dı Centone Mardin'de Açıldı

Moda Dı Centone Mardin'de Açıldı
07 Ekim 2020 Çarşamba Saat 17:30 0

Bir süre önce kapılarını Mardinlilere açan Mardin'in ilk karma yaşam adresi Mardian Mall yeni bir markaya daha ev sahipliği yaptı. Moda dı Centone Mardin'deki ilk şubesini Mardian Mall'de açtı.

Mardin Giyim sektörüne yeni bir imaj getirecek olan Moda dı Centone Giyim Mağazası maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilerek açılışı yapıldı.

Açılışını AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin, AK Parti 5. Dönem İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Centone Genel Müdürü Celal Kandu, Mardian AVM kurucu ortağı İşadamı Serhat Sinanoğlu ve mağaza sahibi Ali Ekinci birlikte yaparken, çok sayıda davetli katıldı.

Mardian Mall'da hizmet verecek olan Moda dı CentoNe Giyim Mağazası sahibi Ali Ekinci tarihi kentin her şeyin en güzeline layık olduğunu belirterek, "Dünyaca ünlü markaların buluştuğu işyerimize tüm Mardinli hemşerilerimizi bekliyoruz" dedi.

Centone Genel Müdürü Celal Kandu da şöyle konuştu; “Markamız Mardin’e de geldi. Centone yüz yılın markası demek. 40 yıllık bir markayız biz. Türkiye genelinde 45 tane mağazamız var. 46. Mağazamızı da Mardin’de açtık. Mardin’imize hayırlı uğurlu olsun.”  

Ünlü giyim markalarını bölgeye kazandırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Mağaza Müdürü Rıdvan Teker, "İnşallah hedefimiz Centone’yi 5 bölgede kazandırmak. Akabininde birkaç ünlü giyim markalarını bölgemize kazandırmayı düşünüyoruz. Şuan bu mağazamızda 12 kişi istihdam ediliyor. Yukarda da restoran yerimiz var orada da 3 kişi istihdam ediyoruz. Toplamda 15 kişiye iş imkanı oluşturduk.” ifadelerini kullandı.

İşletmenin sahibi Mardinli İşadamı Ali Ekinci, Mardin'e yeni bir marka daha getirmenin heyecanını yaşadığını kaydederek, "Mardin'e yeni bir yatırım daha yapmış olduk.  Mardin'e centoneyi getirdiğimiz için mutluyuz.  İnşallah hafta sonu bir açılışımız daha olacak. Yeni iş yerleri açarak, istihdama yeni katkılarda bulunduğumuz için mutluyuz." diye konuştu

 
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EKONOMİ HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bölünmez Çankırı, Kadınların Sevincine Ortak Oldu

Dünyaca ünlü şef Ebru Baybara Demir tarafından, Ma [...]

1 gün önce...

Kesintisiz Enerji için muhtar ve çiftçilerle görüştüler

Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş. Mardin İl Müdürü Hali [...]

1 gün önce...

Milletvekillerinden, Rektör Özcoşar’a Ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı [...]

1 gün önce...

Belediye, Yaşlıları Evlerinde de Yalnız Bırakmıyor

Derik Belediyesi tarafından yalnız ve bakıma muhta [...]

19 saat önce...

Sancar: Tarımsal üretimin önündeki en büyük engel girdi maliyetleridir

HDP Eş Genel Başkanı Mardin Milletvekili Prof Dr. [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar