Müge Anlı kimdir? Müge Anlı nereli, kaç yaşında? Müge Anlı evli mi, kiminle evli? Müge Anlı ne iş yapıyor? Müge Anlı ne dedi?

Ekibiyle birlikte bir çok olayda sır perdesini aralayan Müge Anlı'nın hayatı izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Müge Anlı kimdir, nerelidir? Müge anlı evli mi, eşi kim? İşte Müge anlı hakkında merak edilenler...

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

ATV'nin uzun yıllardır takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlının hayatı izleyicileri tarafından merak konusu oldu.

Ekibiyle birlikte bir çok olayda sır perdesini aralayan Müge Anlı'nın hayatı izleyicileri tarafından merak konusu oldu.

Peki, Müge Anlı kimdir? Müge Anlı aslen nerelidir? Müge anlı evli mi? Müge Anlı eşi kim? Müge anlı kaç yaşında? Müge Anlı çocuğu var mı? gibi soruların cevaplarını sizler için derledik...

MÜGE ANLI KİMDİR?

Muge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu.

MÜGE ANLI KARİYERİ

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne başladığı yıl; Kanal 6'da staja başladı.

Staj yaparken kısa sürede kadroya alındı; yönetmen yardımcısı olan Anlı, Kenan Erçetingöz'ün teklifi üzerine magazin gazeteciliğine başladı.

Dobra Dobra adlı magazin programını Şenay Düdek'le birlikte sundu. Müge Anlı, Şenay Düdek'in ayrılığı ardından Pakize Suda'yla Kanal D'de program sunmaya başladı.

Asıl çıkışını ise 2008 yılından itibaren sunmaya başladığı, şimdilerde gündemden düşmeyen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" ile yaşadı.

2010 yılında Tatlı Sert 'in yanı sıra Müge Anlı ile Mektubunuz Var" adlı programı sundu.

MÜGE ANLI ÖZEL HAYATI

Anlı'nın 1993 yılında evlenip 2008 yılında boşandığı Gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden şimdilerde 18 yaşında olan bir kızı var.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle