Muhtarlar Derneği Başkanı Nas, teşekkür etti

Muhtarlar Derneği Başkanı Nas, teşekkür etti
19 Eylül 2020 Cumartesi Saat 22:09 0

Midyat’ta bir çatı altında bir araya gelen merkez ve kırsal mahalle muhtarları dernekleşti. Midyat Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Nas, açılışın ardından katılımcılar için teşekkür mesajı yayınladı.

Cumhuriyet Bulvarı Hükümet Konağı karşısında dernek binasının açılışı gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Mehmet Nas “Amacımız birlik ve beraberlik içerisinde kentimizin güzelliklerine güzellik katmaktır.” dedi.

Tüm mahallelerin sorunlarını en aza indirmek, çözüm yolları için yetkililere ulaşmak adına dernekleşmenin önemini vurgulayan Bahçelievler Mahalle Muhtarı ve Dernek Başkanı Nas, açılışa katılan ve destek verenler için teşekkür etti.

Başkan Nas “Açılışını gerçekleştirdiğimiz, Midyat Muhtarlar Yardımlaşma ve Dayanışma derneğimizin, törenine iştirak eden, Sayın Milletvekilimiz Cengiz Demirkaya, Sayın Midyat Kaymakamımız Tekin Dündar, toplantı nedeni ile aramızda bulunamayan Midyat ve Dargeçit Belediye Başkanlarımız, Veysi Şahin ve Mehmet Cüneyt Aksoy, Ak Parti Mardin İl Başkanımız sayın Faruk Kılıç, Midyat Belediye Başkan Vekillerimiz Şehmus İleri ve Abdurrahim Çelik’e, Doğu ve Günaydoğu Muhtarlar Federasyon Başkanı Hatip Şener, Mardin Büyükşehir Belediye Daire Başkanı Abdülselam Er, Ak Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış, Siyasi Parti Temsilcilerimiz, Kurum Amirlerimiz, Midyat Belediye Encümenlerimiz, Değerli Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, çevre ilçelerden gelen muhtarlarımıza, teşekkür ederim.”şeklinde konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Milletvekili Demirkaya'dan Mevlit kandil mesajı

AK Parti Mardin Milletvekili, İnsan Haklarını İnce [...]

1 gün önce...

Dolardan yeni rekor geldi: 8,23 ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde

Yükselişini sürdüren dolar güne rekorla başladı. [...]

1 gün önce...

Kredi ve burs başvuruları başladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, [...]

1 gün önce...

Mardin’de hırsızlık zanlıları yakalandı

Artuklu ve Kızıltepe ilçelerinde yaşanan 2 ayrı hı [...]

1 gün önce...

Vali Demirtaş’tan ‘29 Ekim’ Kutlama Mesajı

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, ‘29 Ekim Cumhuriyet [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN