Muhtarlardan Kaymakam Temizkan'a Teşekkür plaketi

Nusaybin ilçe merkezinde bulunan 15 mahalle muhtarı, ilçede yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Emrullah Temizkan'a teşekkür plaketi verdi.

Kaymakam Temizkan'ı makamında ziyaret eden Muhtarlar, ilçe merkezindeki 15 mahalle muhtarı adına ziyarette bulunduklarını bildirdi.

İlçeye geldiği günden bu yana yaptığı hizmetler ve vatandaşlarla olan yakın ilgisinden dolayı Kaymakam Temizkan'a teşekkür eden muhtarlar, ilçede 7'den 77'ye tüm vatandaşların memnuniyetini dile getirdi.

Daha sonra muhtarlar adına Temizkan'a Dicle Mahallesi Muhtarı Mehmet Emin Ay plaket verdi.

Ziyaretleri ve kendisine verdikleri plaket için muhtarlara teşekkür eden Kaymakam Temizkan, İlçe merkezi ve kırsal mahalleler farkı gözetmeksizin tüm vatandaşların hizmetine koştuklarını kaydetti.

Nüfus yoğunluğunun ilçe merkezindeki 15 mahallede olması nedeniyle hizmetlerde buraya öncelik verdiklerini dile getiren Temizkan, "ilçe merkezinde 10 kilometreye yanın asfalt çalışmamız sürüyor. Geçtiğimiz hafta itibariyle parke taşı çalışmalarımıza da başladık. Hem kaymakamlık hem de belediye olarak imkanlarımız dahilinde vatandaşlarımızın her türlü hizmetine koşmaya çalışıyoruz. Nusaybin'in turizmden ticarete her alanda hak ettiği yere gelmesi için çabalıyoruz. Muhtarlarımız, STK'larımız, Kaymakamlık ve Belediyemiz hep birlikte el ele çalışıyoruz. Tarihi çarşımız bölgenin en güzel çarşılarından biri olacak. Nusaybin'in tekrar ticaret merkezi olacağını göreceğiz inşallah" dedi.

Hatıra fotoğrafından sonra muhtarlar Kaymakamlıkta ayrıldı.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle