MÜSİAD’dan kan bağışı

MÜSİAD’dan kan bağışı
18 Ekim 2011 Salı Saat 11:51 0

Müstakil İşadamları Derneği Mardin Şubesi öncülüğünde, Diyarbakır Kızılay Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, Mardin merkezde düzenlenen 3’üncü kan bağışı kampanyası sonucunda 200’den fazla kan ünitesi elde edildi..

MÜSİAD Mardin Şubesi Başkanı Kazım Aksoy, ülkenin kan ihtiyacına bir katkıları olması amacı ile düzenledikleri 3’nci kan bağışı kampanyasının da yoğun ilgi görmesinde son derece mutlu olduklarını söyledi.

Aksoy, “Bu yıl 3’üncüsünü gerçekleştirdiğimiz kan bağışı kampanyası ile 600 üniteden fazla kan toplanmasına katkı sunduk. Mardin merkez odaklı bu kampanyamıza çok sayıda kumu kurum ve kuruluşların bağlı bulundukları sendikalarda görevli personeller ile sivil vatandaşlar da büyük katkı sundu. Kan ver hayat kurtar sloganı ile öncülük ettiğimiz bu kampanyayı her yıl tekrar etmenin çabası içindeyiz. Ülkemizin kan ihtiyacının karşılanması yönünde ortaya koyduğumuz bu çabanın semeresini tüm kesimlerle almanın ayrı bir mutluluğu içindeyiz. Kampanyamıza katılan tüm vatandaşlarımıza MÜSİAD Mardin Şubesi olarak ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Mardin’de bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen kan bağışı kampanyası 2 gün sürdü. Gece de saat 24.00’a kadar devam eden bağışlar sonucunda 200’den fazla kan ünitesi elde edildi. Kızılay Diyarbakır Bölge Müdürlüğüne bağlı 12 kişilik ekibin görev aldığı kampanya, Mardin merkezden sonra da Kızıltepe ilçesinde devam edeceği belirtildi.


KAYNAK: Ekrem Arslan



YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Genç Çiftlerin hayalini süsleyen kampanya

Mardin’de açılışının ikinci yılını kutlayan bir ge [...]

9 saat önce...

Midyat’ta meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı

Mardin’in Midyat ilçesinde hafif ticari aracın odu [...]

18 saat önce...

WhatsApp sohbetlerinde yeni dönem

Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma uygulama [...]

18 saat önce...

Dolarda yeni zirve!

Dolar kuru bugün ne kadar? (26 Ekim dolar - euro f [...]

18 saat önce...

Mangal Aşkı, Az kalsın mahalleyi yakıyordu

Derik ilçesinde bir apartmanın çatı katında mangal [...]

16 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN