MÜSİAD’tan Midyat Çıkartması!...

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Mardin Şube Başkanı Kazım Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri AK Pati Midyat İlçe Başkanı Hüseyin Çelebi’ye ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti gerçekletirdi.Heyet ayrıca taziye ziyaretlerinde de bulundu.

ETKİNLİKLER
PAYLAŞ:

AK Parti ilçe Başkanı Hüseyin Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri onuruna verilen yemekte bir araya gelen MÜSİAD Mardin Şubesi, daha sonra taziye ziyaretleri gerçekleştirdi. Yapılan ziyaretlerin ardından İlçe teşkilat binasına geçildi.

Köşem Ocak Başında düzenlenen yemek programında; MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Kazım Aksoy, AK Pati ilçe Bakanı Hüseyin Çelebi, Proje ve Koordinasyon Birim Başkanı Sami Kızılkaya, yönetim kurulu üyeleri; Yakup Kılıç, Bülent Tekin, Nurettin Kasap, Abdurrahman Ay ve AK Parti Midyat teşkilat yönetim kutulu üyeleri Abdulvahap Arbağ ile Abdulvahap Alma’nın yanı sıra AK Parti belediye meclis üyesi Tevfik İleri hazır bulundu.

Midyat’a gerçekleştirdikleri ziyaret hakkında bilgi veren MÜSİAD Şube Başkanı Aksoy “ Aynı zamanda MÜSİAD üyemiz olan Hüseyin Çelebi kardeşimize ve yeni yönetimine hayırlı olması dileklerinde bulunmak üzere geldik.” dedi. Aksoy, aynı zamanda İleri ve Nas ailelerine taziye ziyaretinde bulunduklarını sözlerine ekledi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren AK Parti İlçe Bakanı Hüseyin Çelebi, kendisi ve yönetimini tebrik etmeye gelen heyete teşekkür etti.

MÜSİAD Heyeti gerçekleştirdikleri temasların ardından Midyat’tan ayrıldı.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle