Nusaybinli Kuyumcudan 400 öğrenciye giyim ve ayakkabı yardımı

Nusaybinli Kuyumcudan 400 öğrenciye giyim ve ayakkabı yardımı
30 Aralık 2019 Pazartesi Saat 17:09 0

Nusaybin’de faaliyet gösteren Nusdoğan Kuyumculuk sahibi Kemal Doğan, ilçede yardıma muhtaç öğrencilere dağıtılmak üzere Milli Eğitim Müdürlüğüne 400 kişilik kışlık giyim ve ayakkabı teslim etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne müracaatta bulunup yardıma muhtaç öğrencilerin tespit edilmesini isteyen Nusdoğan Kuyumculuk sahibi Doğan farklı okullarda eğitim gören 400 öğrenci için kışlık giyim ve ayakkabı hazırlattı.

İlçedeki tüm okullara dağıtılmak üzere Kaymakam Bülent Pekdemir İlkokuluna getirilen giyim ve ayakkabı malzemeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Şube Müdürleri Abdurrahman Keleş ve Abdulğani Ak ile Okul Müdürü Hakkı Korkut'a teslim edildi.

Nusaybin'de eğitim ve öğrencilere yapılan katlıdan dolayı Nusdoğan Sahibi Kemal Doğan ve ailesine teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, "Hepimizin amacı ilçedeki eğitim kalitesinin yükselmesi ve öğrencilerimizin hak ettikleri eğimi almasıdır. Herkesin kendi imkanları doğrultusunda desteklerini bekliyoruz. Nusaybinli hemşerilerimiz, hayırseverlerimiz veya iş adamlarımızdan gelen bu tür katkılar, öğrencilerimizi sevindiriyor. Kışlık giyim ve ayakkabılar okul idareleri tarafından belirlenen okullardaki yardıma muhtaç öğrencilere dağıtılacaktır. Yardımlarından dolayı hayırsever Kemal Doğan ve ailesine teşekkür ediyorum" dedi.

Nusadoğan Kuyumculuk sahibi Kemal Doğan ise; "Çocuklar bizim geleceğimiz, eğitim camiamız onları yarına hazırlarken bizler de bir damla destek olmak adına bunu planlayıp gerçekleştirdik. Dilerim bu adım diğer hemşerilerimize, hayırseverlerimize ve iş insanlarımıza örnek bir vesile olur ve onlar da geleceğimiz olan çocuklarımıza bir nebzede olsa yardımlarda bulunur. Bizlere bu konuda yardımcı olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit Çetin ve eğitim camiasına teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Kaymakam Bülent Pekdemir İlkokuluna teslim edilen yardım malzemeleri okulların ihtiyaçları çerçevesinde belirlenerek dağıtılacağı açıklandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Deva Partisi Midyat kongresini gerçekleştirdi!

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Mardin'de kongr [...]

1 gün önce...

Ömerli ilçesinin alt yapısı yenilenecek

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İd [...]

23 saat önce...

Vefa borcunu ödemek için memleketine 5 yıldızlı otel yaptırdı

Pandemiye rağmen kendi memleketine 5 yıldızlı otel [...]

21 saat önce...

AK Partili Gençlerde Kongre Heyecanı

AK Parti Gençlik Kolları’nda, 6. Olağan Kongre Sür [...]

1 gün önce...

Koronavirüs Felce Neden Olabilir

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgı [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN