Okula yeni başlayan çocuklara hediye

Okula yeni başlayan çocuklara hediye
16 Eylül 2019 Pazartesi Saat 14:19 0

Mardin'de okullar açıldı. Birçok çocuk da ilk kez okula merhaba dedi. Akıncılar Köyünde eğitim öğretim hayatına ilk adımı atan minikler için Halk Eğitim Müdürlüğü eğiticileri tarafından hazırlanan hediyeler dağıtıldı.

Artuklu ilçesine bu yıl ilkokul 1’inci sınıfa başlayan minik öğrenciler, Artuklu Halk Eğitim Müdürlüğü eğiticilerinin hediyeleriyle sevindi. Usta eğiticiler, İlkokulla tanışan çocukları sınıflarında ziyaret ederek kendi elleriyle hazırladıkları hediyeleri dağıttılar.

Usta öğreticilerden Buşra Nur Gümüşçü, "Yeni okula başlayan çocukları en çok mutlu edecek şey onlara hitap eden okulu sevdirecek eğlenceli ve öğretici hediyelerdir. Okula başlarken yaşadıkları bu heyecanı onlarla paylaşmak için hayatlarının ilk eğitim öğretim gününü daha eğlenceli hale getirmek için onlara okulu sevdirecek hediyeler dağıttık. Uzun zamandır çocuklar ile bir araya gelmenin heyecanını yaşıyorduk. Her bir aşamasında çok büyük bir emek vardı. Çocuklara keyifli hediyeler hazırladık, o minik bedenlerini çoşturduk beraber eğlendik, seveceklerini düşündüğümüz kurabiyeler ile güzel bir mola verdik. Miniklerde minik bir anı bıraktık, en önemlisi geriye kocaman bir mutluluk bıraktık."dedi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EĞİTİM HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kum kekliği, uzun yıllar sonra ilk defa Dargeçit'te görüldü

TÜRKİYE'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yaygın o [...]

1 gün önce...

Süryani Gencin Köyden CERN’e uzanan Başarısı

Mardin Fen Lisesi son sınıf öğrencisi olan Markus [...]

22 saat önce...

Kumar Oynayan ve oynatanlara rekor ceza

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kumar oynandığı beli [...]

1 gün önce...

Tüfekle yaşamına son verdi

Nusaybin'de tüfekle intihar ettiği ileri sürülen k [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN