Orhan Miroğlu'ndan Önemli Açıklamalar

01 Ekim 2018 Pazartesi Saat 09:16 3

Miroğlu: HDP'li belediyelerin tarafından yönetilmesi demek örgütün kendisini yeniden inşa etmek anlamına gelir AK Parti MKYK Üyesi Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, önümüzdeki yerel seçimlerin Türkiye'nin bekasını ilgilendirdiğini söyledi. Mardin Gazeteci ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret eden AK Parti MKYK Üyesi Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu burada ilde görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Cemiyet Başkanı Kadir Üründü'den kentin sorunları hakkında bilgiler alan Miroğlu burada yerel seçimlerin önemine dikkat çekerek, "Yerel seçimlerde yerel yönetimler üzerinden örgütün hikayeyi tekrar başa sarmasına hiçbir demokratın gönlünün el vermemesi lazım, vicdanın da yer vermemesi lazım. Toplamda 94 yerleşim yerinde tekrar HDP'li belediyelerin tarafından yönetilmesi demek Kandil'in tahayyülünde yeniden Kürt halkıyla ilişkilenmek, kaybettiği tabanla yeniden temas kurmak ve bu temas üzerinden kendisini yeniden inşa etmek anlamına gelir."uyarısında bulundu.

YORUMLAR :::

  1. Nezir uzunkaya
    04 Eylül 2020 Cuma Saat 18:18 CEVAPLA
    12 yildir yeşilli hoptepesinden ömerli ömerliden midyat istikametinde 2 kilo metre civi bile cakmadiniz şimdiden secim hazirliginimi yapiyorsunuz ilceme civi veya hizmet etmiyeni ve hakimizi yiyen hakimizi helal etmiyoruz
  2. Yılmaz
    08 Ocak 2020 Çarşamba Saat 13:22 CEVAPLA
    Nasıroğlu nın sivri dilinden halk tiksindi şahin ın gelişinden sonra bu güne kadar kaç kişi ile muhatap oldu.Halk peşin oy veriyor mazeret deyil hizmet bekliyor her gelen şahsi çıkarını düşündiği için halkın güveni sarsıldı yazık.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SON EKLENEN :::

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
A.Vahap Kaya
A.Vahap Kaya

Bulmuşken

2
Doç.Dr. Mustafa Öztürk
Doç.Dr. Mustafa Öztürk

Derik’te Var “Ölmez Ağacı”

3
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen

İnsülin direncine dikkat!

4
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Erdemli Yaşamak

7