Ortaköy Mahallesinde yol çalışmaları başladı

Ortaköy Mahallesinde yol çalışmaları başladı
26 Eylül 2019 Perşembe Saat 12:37 0

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Ortaköy Mahallesinde de asfalt çalışmalarına başlandığına işaret ederken, tüm kırsal mahallelerimiz için etkin bir şekilde çalışıyoruz” ifadesini kullandı.

Tutaşı, “Tüm kırsal mahallelerimizin sorunlarını çözeceğiz”

Artuklu Belediyesi ilçenin her noktasında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Artuklu’yu adeta bir şantiye alanına çeviren Belediye, vatandaşların isteklerine de cevap vererek sorunları çözüyor. Geçtiğimiz haftalarda kırsal mahallelerin sorunlarını çözmek adına da çalışmalara başlayan Belediye, Gökçe Mahallesinde bitirilen çalışmaların akabinde Ortaköy Mahallesinde de asfalt çalışmalarına başladık.

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, amacımız ilçemizin tüm sorunlarını bitirmek ve yaşanabilir bir Artuklu’yu inşa etmektir” dedi. Başkan Tutaşı, “Görevde olduğumuz 5 ay zaman dilimini çok verimli bir şekilde geçirdik. Hemşehrilerimizin sesine her zaman kulak verdik ve onlar için hep sahada olduk. Şantiye alanına dönen ilçemizde sorumluluk alanımızda olan tüm işleri yerine getiriyoruz. Öte yandan kurumlar arası işbirliğiyle ilçemizin sorunlarının kökten bitmesi adına mücadele ediyoruz. Belediyemiz kırsal mahallelerimiz için de aktif bir şekilde çalışmalar yapıyor” diye konuştu.

Kırsal mahallelerde sorunlar bitiyor

Bu konuda bütün birimlerin etkin bir şekilde sahada olduğuna vurgu yapan Tutaşı, “Söz verdiğimiz üzere kırsal mahallelerimizin sorunları için de çalışmalarımıza hız verdik. Bu konuda ilk adımı Gökçe Mahallemizde atmıştık. Burada yol sıkıntısını sona erdirdik. Şimdi ise Ortaköy Mahallemizde ekiplerimiz çalışmalarına başladı. Burada da kısa sürede istenilen çalışmaları bitirerek hemşehrilerimize hediye edeceğiz. Daha sonra tüm mahallelerimizde de aynı hassasiyet ile çalışmalar sürecek” şeklinde konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Mardin'de yaralıları ziyaret etti

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Mardin'in Nusay [...]

1 gün önce...

Genç işçi gurbette vefat etti

Cezair'in Oran Şehrin'de geçirdiği kazasında vefat [...]

1 gün önce...

İskoçya’da öğrenip Mardin evi yaptılar

DÜNYANIN en büyük yardım kuruluşlarından British C [...]

1 gün önce...

Polisin yaptığı bu hareket takdir topladı

85 yaşındaki kadını kucağında taşıyarak yardımcı o [...]

1 gün önce...

Sınır ilçelerinde eğitime 2 gün daha ara verildi

Mardin'in Nusaybin ilçesinin tamamında, Artuklu ve [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN