PTT ve Banka ATM önlerine sosyal mesafe çizgileri

PTT ve Banka ATM önlerine sosyal mesafe çizgileri
29 Mart 2020 Pazar Saat 22:31 0

Nusaybin Belediyesi, gün içerisinde insan yoğunluğunun fazla olduğu PTT ve Banka Şubeleri önüne sosyal mesafe çizgilerini çizdi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam eden Nusaybin Belediyesi, ilçede bulunan PTT ve banka şubeleri önlerine sosyal mesafe kuralları çerçevesinde daireler çizerek, vatandaşların işlemler sırasında oluşturduğu yoğunluğu bu uygulamayla aşmayı hedefliyor.

Belediye ekipleri ayrıca tedbirler kapsamında meydan ve parklardaki oturma banklarını geçici olarak kaldırırken, park, meydan, cadde, sokak, otobüs durakları, toplu ulaşım araçları ve çocuk oyun alanları gibi insanların toplu olarak kullandığı alanlarda düzenli olarak dezenfeksiyon etmeye devam ediyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Nusaybin Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Burak Eryılmaz, vatandaşların sosyal alanlarda birbirleriyle gereken mesafeyi korumaları için gerekli çalışmaların gerçekleştirildiğini vurgulayarak, "Belediye olarak İçişleri Bakanlığının yayımladığı genelgeler çerçevesinde günlük olarak denetimlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda PTT ve başka şubeleri önündeki yoğunluğu düşürmeyi hedefliyoruz.

Vatandaşların sosyal mesafe kuralına uyması kendileri için hayati öneme sahiptir. Bu zor günleri hep birlikte dayanışma içerisinde, belirlenen önlem ve kurallara uyarak atlatacağız" dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Tabiat parkındaki Şelale'de koronavirüs sessizliği

Derik ilçesinde bulunan, 'Türkiye'nin 223'üncü tab [...]

1 gün önce...

8 arabası var 1000 liralık yardımın peşinden koşturuyor

İstanbul'da bir kişi koronavirüs pandemisi nedeniy [...]

1 gün önce...

Ne bayramı, ne yasağı dinlediler: Silahlı kavgada 2 ölü, 3 yaralı

2 aile arasında hayvan otlatma yüzünden çıktığı be [...]

1 gün önce...

Tüm memurları ilgilendiriyor! Tarih belli oldu, yazılar hazırlandı

Kamu kurum ve kuruluşları personeli için normalleş [...]

1 gün önce...

Salgından tüm ülkelere ağır fatura!

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü’ne (OECD) gö [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN