Rektör'den, 'Siyasetten el çekme' polemiğine cevap

Rektör'den, 'Siyasetten el çekme' polemiğine cevap
09 Ağustos 2017 Çarşamba Saat 19:50 1

Mardin Tanıtım Vakfı Başkanı İbrahim Sincar'ın Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Ağırakça'ya siyasetten elini çekmesi gerektiği yönündeki eleştirisine Rektör Ağırakça cevap vererek yeni bir polemik başlattı.

Mardin Tanıtım Vakfı Başkanı İbrahim Sincar'ın Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Ağırakça'ya siyasetten elini çekmesi gerektiği yönündeki eleştirisine Rektör Ağırakça cevap vererek yeni bir polemik başlattı.
AK Parti Genel Merkezin Mardin'deki tek temsilcisinin kendisi olduğunu kendi Sosyal Medya hesabından attığı twitle ileri süren Ahmet Ağırakça, attığı diğer twitlerle de yeni bir polemiğe yol açtı.

AK PARTİLİ SİYASETCİLERE HIRSIZLIK SUÇLAMASI 
AK Parti'li yöneticileri töhmet altıda bırakacak twitler atan Ağırakça, kendisini eleştirenleri hırsızlık ve yolsuzluk yapmakla itham ederken bu eleştirileri yayınlayan yerel gazeteleri de kiralık olmakla suçladı. 

KENDİSİNE KURTARICI ROLÜ
Attığı twitlerle kendisine siyasetçileri hizaya getiren kurtarıcı rolü süsü veren Ağırakça, "Parti içine sızan hırsızlar daha doğmadan ben siyasetin içindeyim ve ben genel başkanımızın Mardin temsilcisiyim bunu biliniz size geçit yok"twitini attı.

DİREK MÜDAHALE
Partiye direk müdahale ettiğini anlatan başka bir twitin de ise şunları söyledi:
"Parti içindeki hırsızlık ve yolsuzluk peşinde olanlar siyasetten elimin çekilmesini Bekleyin onların partiye girmesine müsaade etmeyeceğim"

REKTÖR OLDUĞUNU UNUTARAK
 Rektör'den siyasetten el çekmesi istenen haberi yapan gazeteleri eleştirerek, siyasetten el çekmeyeceğini ise şu twitle dikkat çekti:
"Hırsızların kiralık kirli medyası benim siyasetten el çekmemi istiyor merak etmeyin hiçbir zaman elimi yakamızdan çekmeyeceğim seviyesizler"

 İşte Ağırakça'nın attığı o twitler:
"Genel başkan hırsızları yolsuzluk yapanları tasfiye ediyor sıra size geldi diye ondan mı korkuyorsunuz gelecek yönetimde yeriniz olmayacak"
"Hırsızlar kendilerini siyasetin sahibi zannediyorlar hayır o geçtiğimiz son üç yıldaydı genel başkan yeniden geldi artık tasfiye edilecekler"
"Biz milli nizamdan beri 50 yıldır bu davadayız düne kadar sağda solda çapulculuk yapanlar hırsızlık yapmak için akpartiye girmeye kalkışıyor"
"Dava adamı olmayanlar lütfen yerlerine çekilip gitsinler hırsızlık mafyacılık feodalizm ve yolsuzluk partide artık olmayacaktır. "
"Siyasetten elimi çekmemi isteyenler düne kadar sağda solda gezinip duruyorlardı her gün parti değiştiriyorlardı menfaati burada buldular"

 • Siyasetten elimi çekmemi istiyenler düne kadar sağda solda gezinip duruyorlardı her gün parti değiştiriyorlardı menfaati burada buldular

 • Dava adamı olmayanlar lütfen yerlerine çekilip gitsinler hırsızlık mafyacılık feodalizm ve yolsuzluk partide artık olmayacaktır

 • Biz milli nizamdan beri 50 yıldır bu davadayız düne kadar sağda solda çapulculuk yapanlar hırsızlık yapmak için akpartiye girmeye kalkışıyor

 • Hırsızlar kendilerini siyasetin sahibi zannediyorlar hayır o geçtiğimiz son üç yıldaydı genel başkan yeniden geldi artık tasfiye edilecekler

 • YORUMLAR :::

  1. MERDİNLİ
   10 Ağustos 2017 Perşembe Saat 13:27 CEVAPLA
   üniversitenin sözleşmeli personel alımından belli haksızlığın daniskası 53 puan ve 56 puanla atadılar.atananların adı soyadı eksik tüm özellikler tamam bu mafyacılık ve hırsızlık değil mi

  Yorum Yaz GİRİŞ YAP

  GÜNCEL HABERLERİ :::

  YORUMLANANLAR :::

  “Ceviz Ağacı” Filmi bu akşam Mardin'de izleyicisi ile buluşuyor

  Faysal Soysal’ın yazıp-yönettiği “Ceviz Ağacı” fil [...]

  1 gün önce...

  Şehrin en işlek caddesinde sigara içmek yasaklandı

  Elazığ'da yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsam [...]

  1 gün önce...

  Türkiye ve dünyada yaşanan gıda israfına dikkat çektiler

  Dünya genelinde yıllık gıda israfının 1,3 milyar t [...]

  1 gün önce...

  Çok tartışılacak iddialar! Türkiye'de vaka sayıları açıklanandan 5 kat fazla

  Artan koronavirüs vaka sayılarına bağlı olarak gün [...]

  1 gün önce...

  Ruslar Ermenistan'ı altın yüzünden destekliyormuş

  Ermenistan ile girdiği çatışmalarda sahada büyük ü [...]

  1 gün önce...

  MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN