Rıdvan Söylemez: Yazıcıoğlu Olayı Bir Kara Leke

Rıdvan Söylemez: Yazıcıoğlu Olayı Bir Kara Leke
25 Mart 2011 Cuma Saat 20:00 2

BBP Eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 2. yıl dönümü nedeniyle Türkiye Gençlik Konseyi Teşkilat Başkanı Rıdvan Söylemez,bir mesaj yayınladı.

BBP Eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 2. yıl dönümü nedeniyle Türkiye Gençlik Konseyi Teşkilat Başkanı Rıdvan Söylemez,bir mesaj yayınlayarak, Yazıcıoğlu olayının artık aydınlatılması gerektiğini ifade etti. 

Böylesine bir günde BBP şehit lideri Yazıcıoğlunu rahmet ve minnetle andıklarını ifade eden Söylemez, Yazıcıoğlu olayının yüzyılın en büyük faili meçhul olayı olarak tarihin kara sayfalarına gireceğini belirterek, Yazıcıoğlu olayının artık aydınlatılması gerektiğini, yoksa Ak Parti hükümeti için bir kara leke olacağını ifade etti. 

Polise Tokat olayına da değinen TGK Kurucu Genel Başkanı ve Teşkilat Başkanı Rıdvan Söylemez, yaşanan bütün olayların tek sebebinin Milletvekili dokunulmazlıklarının olduğunu, her seferinde demokrasi elçisiyiz diye meydanlarda halk için bas bas bağırdığını savunanların bir an önce dokunulmazlıkları kaldırması gerektiğini, böylece yolsuzluk yapan da, polise tokat atan da, herkesin yargılanacağını ve tek efendinin millet olacağını belirtti.


YORUMLAR :::

  1. M. AYDIN
    28 Mart 2011 Pazartesi Saat 09:23 CEVAPLA
    Türkiye Gençlik Konseyi Teşkilat Başkanı Rıdvan Söylemez beye hem teşekkür ediyorum, hemde katılıyorum. ve neredeyse DDK tarafından birinci derecene sorumlu olan kişi ve kuruluşlar belli olduğu halde Başbakan bir türlü soruşturma izni vermiyor. ne meseledir bizde anlamadık ama yakında kokusu çıkar. Muhsin YAZICIOĞLU hem inszan olarak hem bir lider olarak kişiliğindenr asla taviz vermeyen, rüzgara göre sallanan biri değildi. Allah onun ve arkadaşlarının hakkını bırakmasın. ... M. AYDIN BBP Nilüfer?Bursa İlçe Bşk.
  2. MARDİNLİ
    25 Mart 2011 Cuma Saat 22:05 CEVAPLA
    RIDVAN BEYE KATILIYORUM

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Büyükşehir'de bugün de üç kişi görevden alındı

Mardin Büyükşehir Belediyesinde devam eden teftişl [...]

1 gün önce...

Mardinli asker ağır yaralandı

Hakkari’de görev yapan Mardinli hemşehrilerimiz u [...]

1 gün önce...

3 milyon TL'lik Zarar; yetkililerden tahsil edilecek

Mardin’in tarihi ve kültürel dokusunu bozduğu gere [...]

22 saat önce...

Deva Partisinin İl Başkanı mazbatasını aldı

DEVA Partisi Mardin Kurucu İl Başkanlığın atanan a [...]

1 gün önce...

Tatil dinlemediler okullarını botanik bahçeye çevirdiler

Yaz tatili dinlemediler, okullarını botanik bahçey [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN