Sağlık Çalışanlarına En Eğitimli Destek

Teşekkür indirimi! Sağlık Çalışanlarına En Eğitimli Destek
03 Temmuz 2020 Cuma Saat 23:42 2

Mardin Kültür Koleji, koronavirüs ile mücadelede önemli rol oynayan sağlık çalışanlarına özel bir kampanya başlatarak bugün itibariyle yüzde 15 indirim yapacaklarını açıkladı.

Mardin Kültür Koleji koronavirüsle mücadelede ilk sıralarda yer alan sağlık çalışanları için indirim kampanyası başlattı. Mardin Kültür Anadolu Lisesi’nin bu kampanyası ile Mardin’in dört bir yanında görevli tüm sağlık hizmetleri çalışanları, Kültür Koleji’nin 2020-2021 eğitim-öğretim yılında kayıtlarında yüzde %15 indirimli erken kayıt edebilecek. Bu kampanya kapsamında sağlık çalışanları, beraberlerinde kayıt yapacak bir kişi içinde indirimli kayıt yapabilecektir.

25 TEMMUZ'A KADAR KAYIT YAPTIRMALARI GEREKİYOR

İndirimden yararlanmak isteyen öğrenci velilerimizin 25 Temmuz 2020 tarihine kadar kuruma gelerek kayıt olmaları gerekiyor. Kampanyaya katılan sağlık çalışanlarına moral verecek bu kampanyayı başlatmaktan çok memnunuz.

"ONLARA ÖZEL BİR KAMPANYA İLE TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİK"

Konuyla ilgili olarak Kültür resmi twitter adresinden bir açıklama yapan Kolej Müdürü İbrahim Haydaroğlu, "Kovid-19 salgınıyla kahramanca mücadele eden sağlık çalışanları sayesinde yeniden eğitimde, sizinleyiz. Mardin Kültür Anadolu Lisesi olarak bu fedakârlığa, onlara özel bir kampanya ile teşekkür etmek istedik. Bugün itibarıyla tüm sağlık çalışanları için % 15 indirim kampanyası başlattık" dedi.


İNDİRİMİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ
YORUMLAR :::

  1. Şakin POYRAZ
    06 Temmuz 2020 Pazartesi Saat 11:03 CEVAPLA
    Bizlerin geleceğe sağlık ve umutla bakabilmesini sağlayan; bu zor günlerde, canla başla emek veren tüm KAHRAMAN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA bir destek de Özel Mardin Kültür Anadolu Lisesinden. KAHRAMAN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZI eğitim indirim kampanyasına davet eder çalışmalarında başarıların devamını dileriz.
  2. Emine Buldağ
    04 Temmuz 2020 Cumartesi Saat 15:27 CEVAPLA
    Kültür ailesinin bir üyesi olarak, sağlık çalışanlarımıza normalleşme sürecindeki katkılarından dolayı okulumuz olarak böyle bir katkıda bulunarak teşekkür ediyoruz.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EĞİTİM HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ğurs Vadisi incirleri çarşı pazarda

Kızıltepe ilçesinde bulunan Ğurs Vadisi, şelale, p [...]

1 gün önce...

Kısıtlamalar geri mi geliyor? Bilim Kurulu yanıt verdi

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, Türkiye' [...]

1 gün önce...

Tarihin en kötü turizm sezonu yaşanıyor

Yeni tip Coronavirus (Covid-19) yaz tatilinin başl [...]

1 gün önce...

20 yıldır 'mırra' yapıyor

Derik ilçesinde, 'Mırracı Heno' olarak bilinen 6 ç [...]

1 gün önce...

Dostluk, hoşgörü ve barış kenti MARDİN

''Biz Mardinliyiz. Her gelene bir MERHABAMIZ, her [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN