Şahin, Midyat'ta Gönül belediyeciliğini hizmetlerimizle taçlandıracağız!

Şahin, Midyat'ta Gönül belediyeciliğini hizmetlerimizle taçlandıracağız!
17 Ocak 2019 Perşembe Saat 15:58 0

AK Parti Midyat Belediye Başkan Adayı Mardin eski Milletvekili Veysi Şahin, AK Parti Midyat İlçe Başkanı Melih Güneştan ile birlikte Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ile Mardin Life Gazetesini ziyaret etti.

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü ile cemiyetin kurucu başkanı Mehmet Nezir Güneş tarafından karşılanan Başkan adayı Veysi Şahin ile İlçe Başkanı Melih Güneştan, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerden birlik ve beraberlik içerisinde Midyat'a yakışır bir başarıyla çıkacaklarını söyledi.

Tevazu, Samimiyet, Gayret ile Önce Millet, Önce Memleket gayesiyle Midyat'ta 'Gönül Belediyeciliği'nin güzel hizmetlerin örnekleriyle taçlandıracaklarını kaydeden AK Parti Midyat Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin, "AK Parti'nin markalaşmış belediyecilik hizmetlerini Midyat'a taşıyacak olmanın heyecanı içerisinde olduğunu söyledi.

"HİZMETLERE YENİ HİZMETLER KATACAĞIZ"

Midyat'ı inanç turizminin göz bebeği olmakla birlikte; ticaret ve sanayi kenti yapmak üzere seçim çalışmalarına başladığını ifade eden Şahin, "Kadim şehrimiz Midyat, tarih boyunca birçok medeniyeti bağrına basmış, Müslümanıyla, Hristiyan’ıyla, Yezidi’siyle, Arapça’nın, Kürtçe’nin, Süryanice’nin, Türkçe kelimelerin havada adeta ahenk ettiği, Dillerin ve Dinlerlerin kentidir. Dertlerini kendimize dert edindiğimiz, makamımız, mevkimiz ne olursa olsun asla elimizi ayağımızı çekmediğimiz, Kadim Şehrimiz Midyat’a sahip çıkmaya, hizmetlerine hizmet katmaya, güzelliklerine güzellik katmaya, yeni projelerimizle Midyat’ı şahlandırmaya, Genç Yaşlı demeden, din, dil, Irk ayrımı yapmadan, herkese her kesimi kucaklamaya, her vatandaşımızın, her mahallemizin derdiyle hemhal olmak üzere sahadaki seçim çalışmalarımıza başladık. Allah bizleri çıktığımız bu yolda Midyat'ımıza, Mardin'imize bölgemize ve ülkemize mahcup etmesin inşallah" dedi

Midyat’ta uzun yıllardır hizmet veren Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu'nun Midyat'a büyük hizmet ve katkılarının olduğunu belirten Başkan adayı Şahin, Nasıroğlu'na bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Adayı Şahin, "Midyat’ı AK Belediyecilik anlayışıyla, başta Allah’ın izni, Vefakar ve Kadim Midyat vatandaşlarımızın desteği ile, AK Parti Teşkilatlarımız ile birlikte; hizmet aşkıyla, dualarla, vefayla hep birlikte yöneteceğiz. 31 Mart 2019 gecesi halkımızın teveccühü ile Midyat Belediye Başkanlığına uygun görülmemiz halinde Biz Midyat halkının başına gelen sadece bir başkan değil tam anlamıyla hizmetkârı olacağız".

AK Parti Midyat ilçe Başkanı Melih Güneştan ise; Başkan adayı Veysi Şahin'in Midyat'a ve Mardin'e milletvekili olarak bugüne kadar başarılı hizmetlerde bulunduğunu, yeni dönemde ise inşallah belediyecilik hizmetleriyle de bu katkılarını sürdüreceğini söyledi.

Güneş'tan, 31 Mart'ta yapılacak belediye seçimlerinden Midyat'ın adına yakışır bir seçim sonucunu elde etmek üzere Midyat ilçe teşkilatı olarak hep birlikte çalışacağız. Teşkilat olarak, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte AK Parti'nin "Gönül Belediyeciliği"ni inşallah Midyat'ımızla buluşmasını hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak sağlayacağız" diye konuştuYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İşadamı Hadi Kahraman'dan Eğitime arsa desteği

Kızıltepe ilçesinde hayırsever, okul için arsa hib [...]

1 gün önce...

Dal, Muhtarlar gününde Cumhurbaşkanına teşekkür etti

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Mardin Hüküme [...]

1 gün önce...

2020 asgari geçim indirimi 2020 AGİ ücreti ne kadar oldu?

Asgari ücretin belirlenmesinden sonra, Asgari Geçi [...]

1 gün önce...

Kredi kartı kullananlar dikkat!

Ticaret Bakanlığı, internet ve telefon aracılığıyl [...]

1 gün önce...

Erdoğan'dan Eğitim Özeleştirisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi Kül [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN