Sefirin Kızı hangi gün saat kaçta? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı hangi gün saat kaçta? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

KÜLTÜR SANAT
PAYLAŞ:

NGM ve O3 Medya ortak yapımı, ilk bölümü 16 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Emre Kabakuşak'ın yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem'in birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı dram dizisi Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı hangi gün saat kaçta? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

SEFİRİN KIZINDA NESLİHAN ATAGÜL'ÜN YERİNE KİM GİRDİ?

Sağlık sorunları sebebiyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Neslihan Atagül yerine Tuba Büyüküstün dize girdi.

SEFİRİN KIZI HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sefirin Kızı her Pazartesi saat 20:00'da Star TV ekranlarında yayınlanıyor. 

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Özgürlüğüne kavuşan Sancar her şeyin tek tek yoluna girmesiyle kötü günlerin bittiğini düşünür. Ancak Nare’nin ondan uzak durmasıyla kendini bambaşka soruların içinde bulur. Şüphelerinin peşine takılarak ondan saklanan tüm gerçekleri birer birer ortaya çıkarmaya başlayacaktır.

Güven’in artan baskısıyla Gediz ve Nare’nin evliliklerinin sır olarak kalması çok zor hale gelir. Aldıkları bir haberle Sancar ve Gediz en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır. Sonunda Sancar, Nare’nin Gediz ile evlendiğini öğrenir. Bu gerçekle nasıl başa çıkacağını bilemeyen Sancar’ın inandığı tüm değerler altüst olacaktır.

Evlilik haberi konakta da bomba etkisi yaratır. Melek büyük bir umutsuzlukla babasına sarılır. Baba kızın birbirlerine destek olmaktan başka çareleri yoktur. Nare, bugüne kadar yaşadıklarının üzerine bir de Sancar’ın özgürlüğü adına altına girdiği yükleri artık taşıyamaz. Hem kendi hem de sevdiklerinin hayatı için bir karar almalıdır. Herkes için yeni bir hayat ihtimali mümkün olacak mıdır?

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM İZLE

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle