Siyaset Akademisi eğitimleri yeniden başlıyor

Siyaset Akademisi eğitimleri yeniden başlıyor
09 Ocak 2020 Perşembe Saat 11:50 0

AK Parti Genel Merkez AR-GE Birim Başkanlığı Tarafından düzenlenen ‘Siyaset Akademide Başlar’ temalı siyaset akademisi sertifikalı eğitim programı Mardin’de başlıyor.

Temelinin Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a dayandığı siyaset akademisi programlarının bir yenisinin daha gerçekleştiriliyor olmasını Mardin adına büyük bir şans olarak nitelendiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “8 hafta boyunca devam edecek olan Siyaset Akademisi programlarına konularında uzman birçok değerli hocamız katılacak. Kendileri bizlere ve tüm katılımcılara siyasete yönelik toplumsal ilgiyi artırmak, katılımcıların tarih, siyasal tarih, ekonomi, dış politika, sanat, kültür ve kişisel gelişim alanlarında eğitim ve seçmenlerin partimizle bağını kuvvetlendirmeye yönelik önemli dersler sunacaklar”.

İl Başkanı Kılıç, “AK Parti ülkemizin ve milletimizin kalkınmasına, bilinçlenmesine yönelik önemli hamleleri hayata geçirdi. Siyaset Akademisi programları da bu bilincin oluşmasında büyük rol oynamaktadır. İnşallah eğitim boyunca alacağımız bilgilerle ufkumuzun ve bakış açımızın değiştiğini fark edeceğiz. Siyasi yaşamımızda oluşan ve oluşabilecek birçok soru işaretinin cevabını bu programlarda rahatlıkla bulabileceğiz. Ayrıca katılımcıların program boyunca bir araya gelmeleri yeni dostlukları da meydana getirecektir. Bu vesileyle büyük önem verdiğimiz Siyaset Akademisi programına herkesi davet ediyorum”.

13-17 Ocak tarihleri arasında kayıtların başlayacağını dile getiren AK Parti Mardin İl AR-GE Birim Başkanı Yaser Akdağ, "Siyaset Akademide Başlar temalı siyaset Akademisi programlarına siyasetakademisi.akparti.org.trüzerinden yada AK Parti Mardin İl Başkanlığı’na müracaat ederek kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Programlara herhangi bir siyasi kimlik gözetmeksizin18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı katılabilir. Buradaki amacımız akademiye katılan her kişiye hem siyasal hem de kültürel donanım kazandırmak, bu sayede siyasi hassasiyetleri olan sorumluluk sahibi vatandaşlar kılabilmektir”.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Evinde ölü bulundu

Kızıltepe'de cumhuriyet mahallesinde ikamet eden M [...]

1 gün önce...

iki aile arasında taşlı sopalı kavga: 5 yaralı

Kızıltepe ilçesinde akraba iki aile arasında arazi [...]

23 saat önce...

Silahla oynayan çocuk hayatını kaybetti

Mazıdağı ilçesinde bir çocuk, oynadığı silahın pat [...]

23 saat önce...

Valisi Demirtaş, Mazıdağı ile Derik'te incelemelerde bulundu

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili [...]

1 gün önce...

Şimdi ne olacak? Evcil hayvanlarda ilk kez Covid-19 görüldü!

Sahiplerine yeni tip corona virüs (Covid-19) tanıs [...]

12 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN