Son Zamanların En Güzel Haberi

4 hasta iyileşti Son Zamanların En Güzel Haberi
03 Nisan 2020 Cuma Saat 16:22 0

Türkiye dahil birçok ülkede etkisini gösteren Korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadele devam ederken son zamanların en güzel haberi Mardin Park Hastanesinden geldi.

40'a yakın vakanın görüldüğü Mardin’de korona virüs tedavisi tamamlanan 3 hastanın ardından 66 yaşındaki Z.G.'nin Mardin Park Hastanesinde 5 gün süren tedavisinin ardından taburcu edildi.

Hasta hakkında bilgiler veren Göğüs Uzmanı Dr. Vedat Erdem, İntaniye Uzmanı Dr. Zeynelabidin Demir ve Dahiliye Uzmanı Dr Bayram Yıldız’ın kontrolleri altında süren tedavisi tamamlanan 66 yaşındaki kadının oğlu, doktorlara ve hastane yönetimine teşekkür etti.

Hastanın yapılan son tetiklerinin de beklentilerin üstünde güzel çıktığını aktaran Göğüs Uzmanı Dr. Vedat Erdem, hastanın tedavisine evinde devam edileceğini belirtti.

Tedavileri tamamlanarak 3 hastanın taburcu edildiği hastanenin Halkla İlişkiler Müdürü Saddetin Ersöz tarafından yapılan açıklamada ise, “Mardinpark hastanesi yönetimi ve tüm sağlık çalışanları olarak; Covid 19 salgının nedeniyle oluşan kaygı ve korkularınızı anlıyoruz. Corona salgını nedeniyle şüpheli ve tanı alan hastalar tüm bilimsel tedbirler alınarak farklı ve izole bir serviste tedavileri yapılmaktadır. Tüm poliklinik ve ameliyatlarımız gerekli tedbirler alınarak ve güvenle hizmet vermeye devam etmektedir”dedi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SAĞLIK HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

HÜDA PAR: Köylülerin su ve elektrik sorunu çözüme kavuşmalı!

Kızıltepe ve Derik ilçelerine bağlı 40’ı aşkın kır [...]

1 gün önce...

Hayaldi gerçek oldu! Tayvan'a satışlar başladı

Derik ilçesinde, üretilen ve 2019'da İngiltere'de [...]

1 gün önce...

İtfaiyeciler bu kez, düşen kan bağışına koştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire başkanl [...]

1 gün önce...

Valilikten Toplu Mezar Açıklaması

Mardin Valiliği toplu mezar iddiaları üzerine bir [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN