Su kuyuların elektriği kesildi, hayvanlar telef olmak üzere

Nusaybin'e bağlı kırsal Doğuş Mahallesinde su kuyusunun elektriği kesilmesi nedeniyle mahalleye su verilemiyor.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Nusaybin'e bağlı kırsal Doğuş Mahallesinde su kuyusunun elektriği kesilmesi nedeniyle mahalleye su verilemiyor. Onlarca küçükbaş hayvan susuzluktan telef olmak üzere olduğu bildirildi.

Nusaybin'e bağlı 30 haneli Doğuş Mahallesinde elektrik şirketi tarafından elektrik borcu olan kuyuların elektriği kesildi. Şahsi kuyuların elektriğiyle birlikte borcu olmayan kuyuların da elektriği kesildiği ileri sürüldü. Mahallede elektrik ile birlikte yaşanan su kesintisi nedeniyle onlarca küçükbaş hayvanın susuzluktan telef olmayla karşı karşıya kaldığı bildirildi.

Elektrik şirketinin borcu olup olmadığına bakmadan tüm mahallenin elektriğini kestiğini aktaran mahalle sakinleri, elektriğin bırakılmadı için yetkililerden yardım beklediklerini dile getirdi.

YORUMLAR

 • Ben nasıl gününde kullandigim elektirik faturasını oduyorsam sizde odeyin kesimesin elektiriginiz bana burda duygu sömürüsü yapmayın ne diyor burda elektirik faturasını ödemeyenlerin elektirigi kesildi sorun yok anliyacaginiz gerekeni yapmışlar yetkililer

  • Senin Allah belanı versin
   Sende hiç ama ama hiç akıl yok insanlar on itiraz etmiyor insanlar bütün köyde elektrik kesilmesine itiraz ediyor herkez ödememiş olamaz diyorlar inşallah bir gün bu koyunlardan daha kötü hala gelirsin

  • Yanlış uygulama. Borcu olmayanların neden kesilmiş. Mahallenin komplesi kesilemez. Borcu olanını kesersin

  • Geri zekalı ben de az önce 200 TL LİK borcumu ödedim. Adamlar borcu olan olmayan tüm mahalle nin elektriğini kesmişler mal. Haberi nerenle okuyon öküz.

  • Sen faturanı ödüyorsun ama komşun ödememiş, Dedaş da komşun ödememiş diye gelip oturduğunuz binanın elektriğini kesiyor (ki inşallah keser) mesele bu. Ancak senin gibi sürü psikolojisine sahip ve papağan gibi klişe olmuş üç-beş kelimeyi ezberlemiş ve kendini allame, vicdanlı ve ahlaklı zannedenlere ne desek de boş.

  allahın iziniyle bu susuz bırakılan hayvanların bedelini ahirette çok çok ağır üdeyecekler bu hayvanların ne günahı var birileri zengin olsun diye iyi devam edin sonra demedi demeyin bedeli kızgın cehennem ateşiyle üdeyecekler...

Yorum Ekle