Tansaş giyim vatandaşların ilk tercihi oldu

Tansaş giyim vatandaşların ilk tercihi oldu
07 Ekim 2020 Çarşamba Saat 13:22 0

Mardin’de vatandaşların giyim konusunda bir numaralı tercihi haline gelen Tansaş Plus giyim mağazası, yeni şubesini halkın hizmetine açtı.

Yarım asırdır giyim sektöründe hizmet veren Tansaş Plus, Kızıltepe, Yenişehir ve eski Mardin şubelerinin ardından yeni açılan bir alışveriş merkezinde de mağaza açtı. Mardin’de yeni açılan bir alışveriş merkezinde 4’üncü şubesini açtı. Uygun fiyatlar ve kaliteli ürün satışıyla bölge halkının güvenini kazanan Tansaş Plus, ilk günkü gibi müşteri memnuniyetini esas alarak tüm Türkiye’de şube açmayı hedefliyor.

Mağaza Sahibi Şeyhmus Kavan, yeni açtıkları mağazanın hayırlara vesile olmasını temenni ederek, aynı misyonla hizmetlerini sürdürüp Mardin ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaçladıklarını söyledi.

Kavan, “Hayırlısıyla bugün yeni mağazamızı açtık, halkımızın bize verdikleri güvenle inşallah Tüm Türkiye’de bulunan alışveriş merkezlerinde şube açmayı hedefliyoruz. Mağaza ve atölye bünyesinde çalışan personellerimize yerel giyim mağazası olmamız hasebiyle katkıda bulunduğumuzu, özellikle de mağazalarımızda çalışanların çoğunluğunun öğrenci olmasıyla bu anlamda güzel destekte bulunduğumuzu düşünüyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla çıktığımız bu yolda inanıyoruz ki gün gelecek halkımıza ve tüm Türkiye’de bulunan vatandaşlara en iyi hizmeti verecek konuma geleceğiz” dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EKONOMİ HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bölünmez Çankırı, Kadınların Sevincine Ortak Oldu

Dünyaca ünlü şef Ebru Baybara Demir tarafından, Ma [...]

1 gün önce...

Kesintisiz Enerji için muhtar ve çiftçilerle görüştüler

Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş. Mardin İl Müdürü Hali [...]

1 gün önce...

Milletvekillerinden, Rektör Özcoşar’a Ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı [...]

1 gün önce...

Belediye, Yaşlıları Evlerinde de Yalnız Bırakmıyor

Derik Belediyesi tarafından yalnız ve bakıma muhta [...]

20 saat önce...

Mardin Fosfatspor Umut Dağıttı

Mardin Fosfatspor, Afyon kampında karşılaştığı İst [...]

18 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar