Tepki çeken görüntü! 'Bu rezilliği gören yok mu? '

Tepki çeken görüntü! 'Bu rezilliği gören yok mu? '
05 Temmuz 2020 Pazar Saat 20:18 2

Mardin'de şehir içi ve ilçeler arası toplu taşıma aracında seyahat eden vatandaşlar, corona virüs tedbirleri kapsamında kapasitelerinin çok fazlasında yolcu taşıma kuralı ihlal edildiği gerekçesiyle tepki gösterdi. Bir yolcu tarafından Kızıltepe-Mardin arasındaki çalışan bir araçta kaydedilen görüntüde...

İçişleri Bakanlığı'nca, corona virüs tedbirleri kapsamında yayımlanan genelgeye göre, toplu taşıma araçlarda kapasitesinden fazla yolcu almaması kararlaştırılmıştı.

Vatandaşlar, Kızıltepe-Mardin seferini yapan otobüs ve minibüslerin hınca hınç doldurulmasından şikayetçi bindi. Bakanlığın yayımladığı kararnameye uyulmadığını öne süren vatandaşlar, tepki gösterdi. Bu sırada yolculardan Üsame E. o anları cep telefonları ile görüntüleyerek duruma tepki göstererek, "Otobüste bırakın tekli koltuk uygulamasını, sosyal mesafe kuralını, insanlar artık ayakta dahil yer bulamıyordu. İnsanlar adeta üst üste bindirilmişti. Bu manzara her zaman böyle Bu rezilliği gören yok mu? Buna bir çözüm bulunması lazım. Otobüsten indiğim an arayarak şikayette bulundum ancak şikayetimi alacak kimse ile görüştürülmedim." dedi.YORUMLAR :::

  1. Halil
    05 Temmuz 2020 Pazar Saat 22:56 CEVAPLA
    Denetleyen kişiler nerde defalarca şikayet ettik çimer bile yazdık malesef demek bu şekil olması için oy birliği ile kabul etmişler fakirler ölsün toplu taşıma kullanan ölsün kimin umrunda zabıta noktalarında personel klima önünde mesainin bitmesini bekliyor çıkıp gün boyu denetim yapsınlar bakalım ben bir vatandaş olarak hakkımı helal etmiyorum
  2. Kerem kerem
    05 Temmuz 2020 Pazar Saat 22:42 CEVAPLA
    Bu rezaleti yetkililere ulaştırmak basın olarak size düşer.kanıtsa yayınladığınız görüntü yeter artar.hadi görelim sizi.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardinli İşadamından Beşiktaş'a 1 milyonluk bağış

İstanbul'da ikamet eden Mardinli İş İnsanı Umut Ta [...]

1 gün önce...

Bu fotoğrafa rağmen virüse yakalandılar

Bir kişi, Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinde ko [...]

1 gün önce...

Miroğlu, Yeni Parti İddialarını Yalanladı

AK Parti MKYK Üyesi, 25 ve 26. Dönem Mardin Millet [...]

17 saat önce...

Mardinspor kendi renkleriyle sahada olacak!

Mardinspor eski başkanı İşadamı Süleyman Bölünmez, [...]

22 saat önce...

Artuklu'da Beslenme ve Diyet Merkezi Hizmete Başladı

Artuklu sağlıklı yaşamın değişmez unsurları olan, [...]

19 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN