Tutaşı, “Gençlerimizin spora yönelmesi için çaba veriyoruz”

Tutaşı, “Gençlerimizin spora yönelmesi için çaba veriyoruz”
06 Mart 2020 Cuma Saat 15:13 1

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “İlçemizde gençlerimiz ve ailelerimiz için spor tesisleri ve park çalışmalarına hız verdik” ifadesini kullandı.

Artuklu Belediyesi ilçede her yönüyle çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşların beklentilerini bilen bir yapıda projelere hayat veren Belediye, gençler ve aileler için de özel çalışmalara hız verdi. Bu bağlamda ilçenin birçok bölgesinde spor sahası, park ve yüzme havuzları konusunda start alındı. Öte yandan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı da çalışmaları yakından takip ediyor.

Spora teşvik ediyoruz

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Amacımız gençlerimizin spora yönelmesi ve ailelerimizin güzel vakit geçirecekleri alanların oluşmasıdır” dedi. Tutaşı, “Belediye olarak en temel hizmetlerin hemşehrilerimize ulaşması için gece gündüz demeden fedakarca çalışıyoruz. İlçemizin gelişmesini ve değişmesini önemsiyoruz. Bunun yanında vatandaşlarımızın nefes alabilecekleri alanların ortaya çıkması için mücadele ediyoruz. Özellikle gençlerimizi spora daha çok yönelmelerini, geleceğin teminatı olan yavrularımızın ve ailelerinin sosyal olmalarına imkan tanıyacak alanların ortaya çıkmasını istiyoruz. Bu konuda yoğun bir çalışma temposuna başladık” diye konuştu.

Ailelerimiz için

İlçede birçok bölgede park ve spor sahası çalışmalarının sürdüğünü dile getiren Başkan Tutaşı, “Gerek belediyemiz gerekse Spor Toto Teşkilatının katkılarıyla birçok bölge ve mahallede spor tesisi için kazma vuruldu. Bunun yanında bazı yerlerde ise yarı olimpik yüzme havuzları yapıyoruz. Spor tesisi yaptığımız bölgelerde park çalışmaları da yaparak ailelerimize de katkı vermiş oluyoruz. Bu tür çalışmalarımız ara vermeden devam edecek” şeklinde konuştu.YORUMLAR :::

  1. Vatandaş
    15 Mart 2020 Pazar Saat 21:16 CEVAPLA
    Önce devlet hastanesi önündeki yolu yapın sayın başkan. Yolar kostebek yuvası hem de hastane önü boyle. Hiç mi yüzünüz kızarmıyor

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Unutulmaz bir aşk hikayesi Hasen'e Mala Musa û Hedikê

Kızıltepe’ye bağlı Uzunkaya Köyü vardır. Eski ismi [...]

6 saat önce...

Korkunç iddia: Amerikalı Profesör koronavirüsü laboratuvarda üretip Çin'e sattı

ABD Adalet Bakanlığı, Harvard Üniversitesi Kimya v [...]

1 gün önce...

Mardin Müftüsü Çiçek Berat Kandili'ni kutladı

Mardin Müftüsü İsmail Çiçek, Berat Kandili dolayıs [...]

1 gün önce...

İşte il il koronavirüs yoğunluk haritası Sağlık Bakanı Koca paylaştı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Covid-19 tanısıyla t [...]

1 gün önce...

Korona'dan ölenlerin Sayısı 725'e, vaka sayısı ise 34 bin 109'a yükseldi.

Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 76 arta [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar