Ufuk Güngörmüş'ün mutlu günü

Ufuk Güngörmüş'ün mutlu günü
27 Ağustos 2019 Salı Saat 19:21 0

Mardin Arena Gazetesi Genel Yayın Müdürü meslektaşımız Ufuk Güngörmüş, yaşamını Sevgi Aksoy ile birleştirerek dünya evine girdi.

Mardin Arena Gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Güngörmüş, Sevgi Aksoy ile görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Artuklu ilçesinde bulunan Bilen Sosyal Tesisinde gerçekleşen düğüne Mardin Valisi Mustafa Yaman, İl Müftüsü İsmail Çiçek, Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Mardin Basın İlan kurumu şube müdürü Adnan Günbegi, çiftin yakınlarının yanı sıra Mardin’de yerel ve ulusal basında görev yapan gazeteci meslektaşları katıldı.

Yoğun katılımlı ve oldukça neşeli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren çift, sevenleriyle birlikte doyasıya eğlendi.

Mutlulukları gözlerinden okunan çift, bu güzel ve mutlu günlerinde kendilerini onurlandıran tüm davetlilere ayrı ayrı teşekkür etti.

Törende davetliler, çalan yöresel Mardin müzikleri eşliğinde pisti bir an olsun boş bırakmadı. Gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik ettiği düğün törenine katılan Mardin Valisi Mustafa Yaman’da halay çekti. Düğüne katılanlar Güngörmüş çiftinin mutluluğunu paylaşmanın sevincini yaşarken, onlara bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Çiftin mutluluklarına şahit olan davetliler gece geç saatlere kadar eğlenerek unutulmaz bir akşam geçirdi.

Mardin Life Yayın Grubu olarak, meslektaşımız Ufuk Güngörmüş ve müstakbel eşi Sevgi Güngörmüş'e iki cihan saadeti diliyoruz
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Sürücüyseniz yada Araç sahibiyseniz ceza yememek için bu testi mutlaka yapın!

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle zorunlu hale gelen [...]

1 gün önce...

Mardin kar yağışı ile uyandı

Sabah saat 04.00 sıralarında başlayan yoğun kar ya [...]

3 saat önce...

Soylu, Uyuşturucu ile Mücadele seferberliğini Kızıltepe'den başlattı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Çocuklarımızı, ku [...]

1 gün önce...

Yaman, “Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı”na katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vali ve Büyükşehir [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN