Vali Demirtaş, Daire Başkanları ile Bir Araya Geldi

Vali Demirtaş, Daire Başkanları ile Bir Araya Geldi
06 Ekim 2020 Salı Saat 12:26 0

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Daire Başkanları ile düzenlediği toplantıda bir araya geldi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonunda Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Murat Süzen, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları ile toplantı düzenleyen Vali Demirtaş, Mardin için yapılması planlanan hizmetlerin talimatını verdi.

Toplantıda, Belediye kaynaklarının israf edilmeyeceğini belirten Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, şunları söyledi:

‘’Kaynaklarımızı arttırıp çeşitlendireceğiz. Bizim için vatandaşlarımızın rızası çok önemli. Tüm hizmetlerimizi vatandaşlarımızın ayağına kadar götüreceğiz. Her vatandaşımızın kapısını çalacağız, Bizim kapımızı çalan hiçbir vatandaşı da geri çevirmeyeceğiz. Belediyemizin tüm kademeleri ve birimleri sahada olacak. Belediye personelimizden en iyi verimi almaya çalışacağız. Kurumsallaşan, sürekli kendini geliştiren, şeffaf ve hizmet üreten, esnaf ve vatandaşlarımızın güvendiği bir kurum olma yolunda tüm enerjimizi sarf edeceğiz. Temel amacımız Mardin’imizin yeşil alan, yol ve su sorunlarını çözüme kavuşturmak. Derdimiz genç-yaşlı, kadın ve engelli bireylerimizin huzur içerisinde yaşayabileceği bir kent inşa etmektir. İnşallah bunların hepsini birlikte başaracağız‘’ diye konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Büyükşehir'de yolsuzluk iddialarına tutuklama

Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın Büyükşehir Belediye [...]

1 gün önce...

Yedikardeş Camii ve Külliyesi dualarla açıldı

Mardin'de Diyarbakıryolu üzerinde yapımı tamamlana [...]

1 gün önce...

Mardin’de Hera Kuaför ve Güzellik Salonu Açıldı

Mardin’de bayan Kuaför ve Güzellik Salonu işletmel [...]

1 gün önce...

Vaka sayıları bir kez daha rekor kırdı!

Türkiye'de 27 Kasım günü koronavirüs nedeniyle Bin [...]

1 gün önce...

Tarihi cadde, sokak ve meydanlar sessizliğe büründü

Mardin'de yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücade [...]

19 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar