Vali Demirtaş, Mahalle Sakini Kadınları Dinledi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, sorun ve taleplerini dile getirmek üzere belediyeye gelen kadınlar ile bir araya geldi.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Mardin’in Artuklu ilçesi İstasyon mahalle sakinlerinden oluşan bir grup kadın Mardin Büyükşehir Belediyesine gelerek sorun ve taleplerini Vali Mahmut Demirtaş’a iletti.

Mahalle sakinlerini tek tek dinleyen Vali Demirtaş, ‘’ Yaptığımız hizmetlerin yanında vatandaşlarımızın da doğal olarak talepleri oluyor. Bugün misafir ettiğimiz istasyon mahallemizin sakinlerini dinleme fırsatımız oldu. Bu mahallemizde yaşayan kadınlarımız hava kirliliğinden şikâyetleri olduğunu söylediler. Vatandaşlarımızın buna benzer yol ve su talepleri de oluyor. İmkanlar dahilinde her vatandaşımızın talebini karşılıyoruz. Gün içerisinde Belediyemize onlarca talep geliyor. Çalışma arkadaşlarıma bunun talimatını verdim. Tüm vatandaşlarımızın taleplerine karşılık veriyoruz. Enerjimizin büyük bir bölümünü yol ve su sorununa harcıyoruz. Kış gelmeden bu sorunları çözme noktasına geleceğiz.’’ diye konuştu.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle