Vatan Haini Şerefsiz “Fetoş ve Örgütü (FETÖ)”

23 Temmuz 2016 Cumartesi Saat 13:13

Vatan Haini Şerefsiz, şereften yoksun, dinsiz, din tüccarı, kahpe, rezil, kendini bilmez, Amerikan uşağı, İngiliz kölesi, Fransa it’i, (it)rail piçi, kahpe Avrupa ordusunun üvey çocuğu “Fetoş ve çocukları” sizler bu ülkenin vatan haini kahpelerisiniz. Sizler bu ülkenin itleri konumunda bile olamazsınız. Fetoş ve onu destekleyen her kim varsa, nerede ne yapıyor, nasıl saklanıyorsa hepsinin bulunup tek tek hesap sorulması gerekir. Din tüccarları, kahpe İsrail piçleri bu ülkenin insanlarına hesap vermek zorundalar.

 

Fetoş’un uşaklığını yapan dinsizlerin, haysiyetsizlerin, itlerin, şeytanların, kahpelerin bu ülkenin bayrağı altında yaşayan tüm halklara hesap vermek zorundadır.

 

15 Temmuz, belki tarihimizin en ciddi, en ağır, en kötü ihanetlerin, en pislik ve de en çirkin satılmışlığın tarihi olarak tarihte yerini alacaktır. Lakin hiçbir zaman unutulmayacak olan bu tarih beyinlerimizde, kalplerimizde ve de ruhlarımızda çok güçlü bir direnişin, imanın gücüyle yapılan mücadelenin, meydanlara çıkarak göğüslerini kurşunlara, tanklara ve toplara karşı siper eden bir başkaldırının, bir mücadelenin ismi olarak okunacak ve de her daim hatırlanacaktır.

 

Fetoş’un örgütü ve bütün vatan hainleri için büyük bir rezilliğin ve de çöküşün tarihi sayfalara kırmızı mürekkeple not edilmiştir. Vatanlarını sevenler, kardeş kavgasını istemeyenler ve de liderlerine sahip çıkmak için tanklara, toplara karşı mücadele edenler içinse büyük bir zaferin tarihi olarak tarihe geçmiştir.

 

Yeryüzünde firavundan daha da zalim olan, yeryüzünün en büyük şeytani örgütünün başı, İsrail’in piçi, Amerikan’ın köpeği, Fransa’nın üvey evladı olan “Fetoş ve örgütü” halkın ayaklanmasıyla, tanklara, toplara ve de tüm kurşunlara göğüslerini siper etmeleriyle beraber onların birer yıkımı olmuştur. Vatanını, toprağını seven herkesin bu şeytanlara karşı başkaldırması onların çöküşü olmuştur.

 

15 Temmuz, yepyeni bir Çanakkale Savaşı’nın, Kurtuluş Savaşı’nın ismi olmuştur. İman ile yola çıkanlar, Kuran aşkı, Peygamber aşkı, vatan sevgisi aşkı ile yola çıkanlar “Fetoş ve örgütünün” çöküşüne sebep oldu. Yüce Milletimiz, Aziz Milletimiz, vatan sevgisinin ne olduğunu, toprak sevgisinin ne olduğunu, nasıl baş kaldırıldığını bir gece de bütün dünyaya gösterdi. İmanları ile yola çıkıp işgal edilen her yeri şerefsiz soysuz köpeklerden temizlediler. Böyle imanı güçlü olan insan bütün dünyaya kafa tutar. Şükürler olsun ki bütün dünyaya reisimizle kafa tutuyoruz. Cenabı Allah (c.c), vatanımızı, toprağımızı ve de bütün insanlarımızı şerefsizlerden, vatan hainlerinden, satılmışlardan, köpek ve domuzlardan korusun inşallah.

 

Evet dostlarım!

 

Bunlar vatan hainleridir!

 

Bunlar İsrail’in köpekleridir!

 

Bunlar dinsizler!

 

Bunlar Fransa’nın üvey evlatlarıdır!

 

Bunlar Avrupa’nın uşaklarıdır!

 

Bunlar bayrağına ihanet edenlerdir!

 

Bunlar Amerikan’ın kölesi, kaşarlaşmış çakallarıdır!

 

Bunlar İsrail’in dölünden gelen soysuzlardır!

 

Bunlar bu ülkede savaş çıkarmak isteyen dinsiz, imanı eksik, Avrupa’nın dölünden meydana gelen şeytanın çocuklarıdır!

 

15 Temmuz 2016!

 

Bu tarihi hiçbiriniz unutmasın!

 

Beyinlerinize, yüreklerinize, bedenlerinize ve ruhlarınıza kazıyın. Ona baktıkça “Fetoş’u, örgütünü, İsrail’i, Fransa’yı, Amerika’yı ve de tüm oyunları yazan, çizen ve de ortaya çıkaran lanetli İngiltere’yi hatırlayın.

 

15 Temmuz 2016!

 

Bu tarih yeni bir Kurtuluş Savaşı’nın zaferidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Reis’i Cumhuru ve halkıyla beraber bütün dünyaya başkaldırı zaferinin adıdır.

 

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi sonsuza kadar özgür olacaktır. Özgürlüğü sadece kendi halkı elinde olacaktır. Fetoş ve örgütü yok olana dek bu kadim halk başkaldıracaktır. Başkaldırılarımız asla son bulmayacaktır. Başkomutan Reisi Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan ile bütün dünyaya korku yayacağız. Vatan hainlerini bir bir yok edeceğiz.

 

Reisi Cumhurumuzla beraber sokaklarımızın, mahallelerimizin, meydanlarımızın her noktasında, her köşesinde mücadelelerimiz devam edecek, her daim devam etmelidir. Kesintisiz bir şekilde sabah, akşam, gece demeden her daim başkaldırılarımızı düşmanlara karşı devam edeceğiz. Nerede bir “Feto ve Örgütü“ varsa onları yıkacağız Rabbimin izniyle…

 

Unutmayın!

 

 İmanı güçlü olan insanlarım!

 

Yaşadığımız şeyler, Türkiye Cumhuriyeti topraklarına, insanlarına, Türk’üne, Kürt’üne ve de diğer bütün ırktan insanlara karşı apaçık bir saldırı ve bir savaş ilanıdır.

 

Unutmayın Ey İnsanlık!

 

Yapılanlar asla ama asla dar anlamda bir darbe girişimi değildir. Bu darbe girişimi, yüzyıldan sonra ilk meydan okumasını yapan Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi halklarına diz çöktürmeye dönük çokuluslu bir müdahaledir. Herkesin akıllı olması gerekir. Bu hainlerin tek bir amacı vardır ki o da şudur; Herkesin, bütün insanların Türk’ü, Kürd’ü ve diğer bütün ırkların kanıyla rengini almış olan bayrağı göklerden indirmektir. Sizler güçlü olan imanınızla bu bayrağı asla göklerden indirtmeyin! İndirmeye çalışanlara da asla izin vermeyin!

 

Sizlere sesleniyorum Ey İmanı güçlü millet!

 

Amerikan köpekleri, İsrail piçleri bu ülkeye darbe yapmaya kalktılar. Ama bunu asla başaramadılar. Yüce Allah’ın izniyle hiçbir zaman da başaramayacaklar. Lakin şunu da asla unutmamamız gerekir. Bizler rehavete kapılıp da meydana boş bırakırsak, hiçbir şey olmamış gibi evlerimizden çıkmazsak, meydanlara akın etmezsek iki gün sonra yeniden planlarını devreye koyarlar. Bu sebep büyük bir iç çatışmayı planlar ve ortaya çıkarırlar. Bu sebepledir ki, hepimizin her saat, her gün, her gece meydanlara çıkıp topraklarımıza, vatanımıza, insanlarımıza, bayrağımıza, hükümetimize, meclisimize sahip çıkmamız gerekir. Topraklarımızı bu dinsizlere bırakmamalıyız. Topraklarımıza dinsizlerin yerleşmesine izin vermemeliyiz. Her gün bir önceki günden daha mücadeleci bir ruh ile imanlı bir şekilde mücadelemizi ortaya koymamız gerekir.

 

Unutmayın!

 

Amerika, Fransa, İngiltere ve İsrail bu darbelerin ve de iç karışıkların planlayıcısı ve de uygulayıcı liderleridir. Fatoş ve Örgütü ise; köpekleri, itleri, köleleri, tetikçileri ve de döllerinden dökülmüş şeytanlarıdırlar.

 

Cumhurun Reisi ve Türkiye’yi her daim korumak için mücadelenizi en üst seviyede yapın!

 

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi toprakları ve Cumhurun Reisi Recep Tayyip Erdoğan, Fransa’nın, İngiltere’nin, Amerikan’ın, İsrail’in ve de çokuluslu saldırıların başta gelen hedeflerindendir. Türkiye hep birlikte bir olalım. Birlik olalım. Beraber olalım. Vatanımıza, toprağımıza, insanlarımıza, bayrağımıza, Reisimize sahip çıkalım. Bu ülke saldırı altındadır. Asla ama asla meydanları boş bırakmayalım. İç çatışmaları çıkarmaya çalışanlara dikkat edelim.

 

Büyük yürüyüşe sizlerde katılın. Beni ilgilendirmez, banane demeyin! Bu toprak hepimizindir. Bu yürüyüşü asla terk etmeyin. Bu kutsal toprakları şeytanlara bırakmayın. Hep beraber birbirimize kenetlenelim. Omuz omuza mücadele edelim. Düşmanlara karşı cephemizi hep beraber genişletelim. Bin yıllık mücadelemizi sonsuzluğa taşıyalım.

 

Hiçbir zaman, hiçbir şekilde, hiçbir noktadan asla ama asla pes etmeyelim. Hiçbir şeyden tedirgin olmayalım. Hiçbir şeyden, hiçbir dinsizden, hiçbir şeytandan korkmayalım. Başkaldırıp mücadelemizi sonsuza taşıyalım.

 

Meydanları boş bırakmayalım. Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinin kutsal topraklarına sahip çıkalım hep beraber.

 

Vatansız kalan insanın, ölüden farkı yoktur. Vatansız kalmamak için mücadelenizi en yükseğe çıkarın.

 

Yolunuz Yüce Allah’ın, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ve de Kutsal Kitabımız Kuran’ı Kerim’in nuruyla nurlansın inşallah…

 

Amin!

 

Vesselam…

 

Sosyal Bağlantılar:

 

Facebook:   https://www.facebook.com/YazarMehmetKizilkaya/

 

İnstagram: https://www.instagram.com/mehmetkizilkaya_/

 

 

“Mehmet KIZILKAYA”

 

 

 

 

 

 

 

 


YORUMLAR :::

 1. Rektör FETÖ temizliği yapmıyor
  11 Ağustos 2016 Perşembe Saat 21:39 CEVAPLA
  Mardin artuklu Üniversitesi FETÖden temizlenmesi gerekirken paralelcilere hala kadro açıyor. Ne okuduğu ne gittiği Amerikadaki ne de şimdi yardımcı doçent olarak gireceği bölüm arasında hiç bir anlamsal bütünlük olmayan geçmişin araştırma görevlisine kadro vermenin açıklamasını rektör vermelidir. Üstelik şimdiye kadarki ev arkadaşları arasında çok meşhur bir şakirt varken. Mardin Artuklu Edebiyat_ABD ilahiyat-Mardin Artuklu Kürt dili.Nereden kadro kaparsam. Tipik paralelci CVsi. Hele nir sorun Amerika'da o koca üniversitede ne yaptın ne yazdın? Neden o üniversiteyle ilgili ilişiğin görünmüyor?
 2. Mehmet Kızılkaya
  28 Temmuz 2016 Perşembe Saat 14:19 CEVAPLA
  Ülkesini seven namusuzluk yapmaz. Ülkesini seven her kim varsa bu yapılanma içinde olan herkesi şikayet etmeli, elinde belge ve de döküman varsa hepsini büyüklerimize emanet etmesi gerekir. Darbecilere asla geçit vermeyin!
 3. Mehmet Kızılkaya
  28 Temmuz 2016 Perşembe Saat 13:11 CEVAPLA
  Serdar yapışkan arkadaşımız, emin ol hayırlı işleri yapan biriyim merak etme. Ayrıca istihbarat değilim. Emniyet gücümüzde var, devletimiz de var. Lakin yapılan yorumlar da yarın yamalak bilgiler verildiği için ben de direk bunu böyle istedim. Ha bir de bunu yazanlar demek ki emniyetten çekiniyordur. Ya da ortaya çıkmak istemiyordur. Ayrıca kimse burada istihbaratçılık yapmıyor! Sadece net şeyler yazılsın söylenilsin diye belirtim. Emin ol hayırlı olan herseyi fazlasıyla yapıyorum. Saygılar...
 4. Serdar Yapışkan
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 23:46 CEVAPLA
  Sen hangi sıfatla insanların bilgi aktarmalarını istiyorsun? özelliğin ne? Eğer bir ihbar yapılacaksa bunun adresi belli o da devlettir. Emniyet Güçleridir, başbakanlık ya da iç işleri bakanlığıdır. İstihbaratçılık oynamayı bırakıp işine bakarsan bence daha hayırlı bir iş yaparsın.
 5. Mehmet Kızılkaya
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 18:10 CEVAPLA
  Değerli arkadaşlar, değerli takipçi arkadaşlar sizler ne biliyorsanız benim email adresim [email protected] doğru ve güzel bir şekilde yazarsanız çok sevinirim. Kaldı ki buradan da ayrıca yorumlarınızı yapabilirsiniz. Kim nerede ne yapmış, kimler neler yapmış, ne tür olayların içine girmişler vb. şeyler içine girenleri bana yazın.Teşekkür ederim. Saygılar...
 6. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 12:56 CEVAPLA
  Mardinlife arkana bak.
 7. BAŞLANMIŞ BİLE
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 10:21 CEVAPLA
  Mardin Life'a bomba gibi bir yorum külliyatı düşecek gibi. Bence Türkiye "başlıyoruz" rumuzlu okuyucunun yorumlarını takip etmeli. Desteksiz ve laf olsun diye yazmadığı belli. Çok inandırıcı. Elinde belgeler olduğunu inandırıcı bir şekilde yazan kişinin Mardin'de zelzele oluşturması an meselesi gibi. Kendisinden sadece yorum değil uzun köşe yazıları okumak isterdim.
 8. MARDİN'DE ÇİÇEK DEVRİ'NİN ÇÖKÜŞÜ
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 08:33 CEVAPLA
  Baştan sona pisliğe batmış Mardin'i çiçeklendiren çiçekliçilerin şehrimiz mis gibi illüzyonuyla algılarda temizlik çalışması da nafileymiş.
 9. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 03:23 CEVAPLA
  Ya Amerika da bir yıl ne yaptigi belli olmadan dolasan kari koca... Baydemirin danismani olan hani, karisi da fetocu üniversiteye kacti, bakin iplik pazara nasıl cikiyormus....
 10. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 03:20 CEVAPLA
  Bakalim mardin ipliginizi pazarda kaça satacak. yasayan dillerdeki minik kuş,sen terörden alindiginda avukatligini yapanlar neden asker ailesiydi bianetle ne isin vardi acep...
 11. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 03:10 CEVAPLA
  Kütüphane üzerinden geçirilip alinanlar ve doğrudan yeminle ihaleye cikmadan alinanlar. Bir turlu döner sermayeyi kurdurmayan daire baskanlari, hepsinin belgesi ispati hazir. Kurduğunuz kumpaslar ayaginiza dolanacak sizin gucunuzun yettiği mazlum memurlar mi susacak... Vallahi, billahi ve tillahi ben susmayacagim. Bekleyin.. Ahiret günü de olsa bu vatani nasil sattiginiz konusunda hesap var....
 12. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 00:47 CEVAPLA
  Mardin Artuklu üniversitesi ve milli eğitim , her yerde sanat derneği ve diğer çiçekler az kaldi sirlariniz ayyuke cikacakkkkk
 13. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 00:46 CEVAPLA
  Mardin Artuklu üniversitesinin dönme dolabilini çevirenler... İnme vaktiniz geldi, sizin uyuyan hucrelerinizi kimler kimler biliyor bilemezsiniz...
 14. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 00:28 CEVAPLA
  Ve zinciriyle medresesinde illegal calistirilan lakabinin ananymous olduğunu söyleyen ajancik, seni de unutmadik
 15. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 00:26 CEVAPLA
  1. Mardin artuklu soruşturmasında tutuklanan mali isler daire baskani nas, firmalara istekte bulunan hocalari arattirip kumpas kurmanida unutmadik
 16. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 00:25 CEVAPLA
  1. Zirve universitesinden kendi yönettiği daire baskanligina vekaleten adam transfer edip, bilgi işlemi onun eline veren cengiz han ve 2014 bütçesinden fazladan yaptigi 60 milyarlik harcamayi uzaktan eğitime ihalesine monte etmeye calisan zirve üniversitesi yetiştirmesi, asaleten cengiz aydin varken vekaleten getirilip üstüne lojmana yerleştirilen zirveci ve cengiz aydin.
 17. basliyoruz
  27 Temmuz 2016 Çarşamba Saat 00:21 CEVAPLA
  1. Üniversitede döner sermayenin kurulmasini engelleyenler, parayi cebe akitanlar
 18. Mehmet Kızılkaya
  26 Temmuz 2016 Salı Saat 21:11 CEVAPLA
  Merhaba "can can" sen kendine güveniyorsan o kadar kendi gerçek adın ve soyadını yaz oraya. O zaman senin feto ve örgütünü sevip sevmediğimi göreyim. Saygıyı senin gibi Fetoşu sevenlerden mi öğreneceğim. Sen kimsin ki kalkıp bana saygıdan bahsediyorsun? Fetoyu sevmemiş olsaydın bu lafların bile ona ne kadar az olduğunu anlardın. Ülkesine darbe yapan birine az bile. Ha sen kızıyorsan o zaman git Fetonun yanında yaşa derim. Ayrıca 100'lerce insanın ölümüne sebep olan kendini bilmezleri baş tacımı yapalım hı söyler misin? Onun üstüne kabul etmiyorsan işine gelmiyorsa okumayacaksın! Sakın bana da saygıdan bahsetme! Sakın!
 19. can can
  25 Temmuz 2016 Pazartesi Saat 16:54 CEVAPLA
  bu nasıl bir köşe yazarı ? hakaret, argo , saygısız cümleler almış başını gidiyor, bizde Fetocuyu sevmeyiz , nefret ederiz, ama bunu kim yazar yaptı ? bu sayfada nasıl böyle kelimeler sarf ediyor, site sahibinin bundan haberi yok mu ? nasıl bir işleyiş tarzı var

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

DİĞER YAZILARI :::

Hepsini Gör
# YAZI TARİH
1. Toplumda Birlikte Yaşama Bilinci 09 Eylül 2020 Çarşamba Saat 14:30
2. Aynı Geminin Yolcuları mıyız? 15 Ağustos 2020 Cumartesi Saat 19:57
3. “Eşcinsellik” ve “Diğer Tüm Sapkınlıkların” Sonu “Lut Kavmiyle” Aynı 27 Nisan 2020 Pazartesi Saat 17:59
4. Kaçacak Delik mi Arıyorsunuz? 31 Mart 2020 Salı Saat 17:41
5. Ateşten Bir Gömlek: Kibir! 15 Şubat 2020 Cumartesi Saat 14:00
6. Saltanatına güvenme, Egondan kurtul! 14 Ocak 2020 Salı Saat 12:07
7. Fakirliğin faizi ne oluyor! 23 Aralık 2019 Pazartesi Saat 12:01
8. İnsanların En Sevimli Oyuncağı: Yalan! 02 Aralık 2019 Pazartesi Saat 22:10
9. Biz Hep Birlikte Türkiye’yiz 17 Ekim 2019 Perşembe Saat 10:44
10. İpek Yolu=Cinayet Yolu! 03 Ekim 2019 Perşembe Saat 19:39

YORUMLANANLAR :::

Doktorun gözünden Kovid-19 ile mücadelede

Mardin Devlet Hastanesi uzman doktorlarından Gamze [...]

1 gün önce...

Başkan'dan Tıp Kazanan Öğrencilere Altın Ödülü

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2020-YKS) yerleşti [...]

1 gün önce...

Karantinadan kaçana hapis cezası geliyor

Artan vaka sayıları yeni toplumsal önlemleri günde [...]

1 gün önce...

Elektriğe ve doğalgaza 1 yılda yüzde kaç zam geldi

Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan ver [...]

1 gün önce...

Üniversiteden Online Ortamda Dil, Düşünce ve Din Kongresi

Mardin Artuklu Üniversitesi, Mardin Büyükşehir Bel [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN