Vefat eden kardeşlerin cenazeleri uçakla geliyor

Vefat eden kardeşlerin cenazeleri uçakla geliyor
25 Eylül 2019 Çarşamba Saat 22:25 0

Kızıltepe'de katıldıkları kuzenlerin taziyesinin ardından ikamet ettikleri Antalya'ya doğru giderken yolda geçirdikleri feci kazada yaşamını yitiren Tuncer Ailesine mensup 4 kardeşin cenazesi toprağa verilmek üzere Mardin'e getiriliyor.

Antalya'nın Akseki ilçesinde meydana gelen trafik kazasında vefat eden 4 kardeşin cenazeleri Kızıltepe'ye bağlı Arıklı (Mustafamêlik) köyü'nde defnedilmek üzere uçakla Mardin'e getiriliyor.

Önceki gün vefat eden kuzenlerinin cenazesine katılıp taziyede bulunmak üzere restoran işçisi olarak çalıştıkları Antalya'nın Kemer ilçesinden kiralık araçla geldikleri Mardin'den Antalya'ya geri dönerken Akseki ilçesi yakınlarında karıştıkları kazada vefat eden Mahsun Tuncer ile kardeşleri Mecit Tuncer, Ali Tuncer ve Bişer Tuncer'in cenazeleri İstanbul'dan aktarmalı olarak Mardin'e getiriliyor.

Kazada vefat eden Tuncer Ailesi'ne mensup 4 kardeşin cenazeleri akşam saatlerinde Akseki Devlet Hastanesi'nden alınarak Antalya Havalimanı'na getirildi. Kargo uçağıyla Antalya'dan İstanbul'a nakledilen cenazeler, sabah saatlerinde İstanbul'dan tarifeli uçakla Mardin'e gönderileceği öğrenildi. Sabah 8:30'da Mardin Havalimanı'nda olacak olan cenazeler buradan alınarak Kızıltepe'ye bağlı Arıklı (Mustafamêlik) köyü'nde defnedilecek.

Vefat haberleri ile Mardin'i adeta yasa boğan Tuncer kardeşlerden üç'ünün evli olduğu birinin ise bekar olduğu öğrenilirken kardeşlerden ikisinin restoran işçisi, birinin konfeksiyon işçisi diğer kardeşin ise bir otelde işçi olarak çalıştığı kaydedildi.

Mardin Life Ailesi olarak; vefat eden 4 kardeşe Allah'tan rahmet, acılı Tuncer Ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Böcek ve sineklere karşı ilaçlama çalışması yapıldı

Mardin merkez ve bağlı ilçelerde geçtiğimiz günler [...]

1 gün önce...

Evde kalan çocuklara bayram şekeri

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, yeni tip koro [...]

1 gün önce...

Başıboş köpekler korku salıyor

Ramazan Bayramı'nda uygulanan sokağa çıkma yasağı [...]

1 gün önce...

Normalleşme takvimi iddiaları

Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısında gözle [...]

1 gün önce...

Kumar baskınında 7 kişiye ceza

Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN