Voleybolculara Ahmet Türk Moralı

Voleybolculara Ahmet Türk Moralı
20 Nisan 2012 Cuma Saat 14:15 0

Ankara’da maçlar öncesi belediye spor erkek voleybol takımı sporcuları Mardin Milletvekili Ahmet Türk’ü TBMM'deki makamında ziyaret ederek moral depoladı.

Bu yıl üstün bir başarı göstererek 3.ligde play off oynamayı hak kazanan  Kızıltepe Belediye spor erkek voleybol  takımı 2.lige çıkmak için play off maçları dolayısıyla Ankara’ya gitti.

Kzııltepe Belediye sporlu Voleybolcu ve yöneticileri makamının kapısında karşılayarak byakından ilgilenen DTK Eş Başkanı Mardin Milletvekili Ahmet Türk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Kızıltepe belediyesinin asli hizmet alanının yanında bu tür sosyal ve sportif aktivitelerin içinde olup, katılım göstererek başarılı olması herkes gibi bizi de sevindirmektedir. Kızıltepe Belediyesi'nin bu örnek çalışmalarının diğer belediyelerimize de örnek olması gerektiğine inanıyorum. Spor, günümüzde toplumları birleştirici bir olgu olarak göründüğü için bu alanından da yararlanılması gerekiyor. onun için bu oluşumu ve elde edilen başarılı grafiği önemsemekle birlikte; başarılarından dolayı teknik heyet, sporcu kardeşlerim ve Kızıltepe Belediye Başkan Vekilimiz Şerife Alp’in şahsında bütün  belediye meclis üyelerimiz ve çalışanlarını duyarlılıklarından ve desteklerinden dolayı kutluyorum" dedi.


Kızıltepe Belediyespor'un takım Antrenörü Hasan Kösen, Play off maçları öncesi sporcuların iyi bir hazırlık evresiyle birlikte moral ve motivasyon anlamında yükleme yapmaya çalıştıklarını bu anlamda; takıma moral olacağına inandığımız için Ankara'da çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek sporcularımızı her anlamda maçlara hazır hale getirmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

 Kızıltepe kulüp başkanı Aslan Basboğa ise takımı makamında kabul ederek sporcularla yakından ilgilenip, yakın alaka gösteren Mardin Milletvekili Ahmet Türk'e  teşekkür etti.


KAYNAK: Kadir ÜRÜNDÜYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

DEVA Partisi'nde Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atıl [...]

1 gün önce...

Şahin’den “Fakülte” değerlendirmesi

Sanat ve Tasarım Fakültesi'nin ilçeye büyük bir ka [...]

1 gün önce...

Nusaybin Emniyeti Kovit-19 önlemleri için seferber oldu

Nusaybin İlçe Emniyet Müdürü Murat Sönmez öncülüğü [...]

1 gün önce...

Cadde ve sokaklarda dezenfekte sürüyor

Mardin'de, yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgını [...]

1 gün önce...

Mahalle muhtarı giriş ve çıkışı yasakladı

Derik bağlı kırsal Ambarlı Mahallesi Muhtarı Fera [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN