Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı'na Abdulhalim Çiftçi Getirildi

Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı'na Abdulhalim Çiftçi Getirildi
19 Haziran 2020 Cuma Saat 00:58 1

Merhum Başbakan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi Mardin İl Başkanlığına Abdulhalim Çiftçi getirildi. Yeniden Refah Partisi'nin Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Üründü ise verilen yeni görevle Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Yeniden Refah Partisi Mardin Kurucu il başkanlığına getirilen Avukat Mehmet Emin Doğru'nun iş yoğunluğunu gerekçe göstererek görevinden istifa etmesinin ardından boşalan İl Başkanlığı görevine yeni atama yapıldı. Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı görevine Kızıltepeli Abdulhalim Çiftçi getirildi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ile Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin ile Ankara'daki genel merkez binasında bir araya gelen yeni il başkanı Abdulhalim Çiftçi, Milli Görüş davasının Kurucu lideri Erbakan Hocamızın kıymetli mahdumu ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Fatih Erbakan beyin yüksek tensipleriyle Mardin İl Başkanlığı için görevlendirilmenin heyecanı içersisindeyiz. Rızayı ilahi doğrultusunda ilkeli, yerli ve milli bir siyaset geleneği içerisinde başta Mardin'imizin özelinde genelde ise ülkemiz siyasetine yeni bir soluk olacağımızı umut ediyorum. Rabbim bizleri; aziz Mardinli hemşehrilerimize, milletinize ve ümmete hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip etsin" dedi.

Öte yandan Yeniden Rfah Partisi Kurucu İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Üründü, Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı olarak da görevlendirildi.

Yeni Refah Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Üründü, 'Yeni seçmen Birimi'nden sorumlu Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.YORUMLAR :::

  1. Hikmet akkaya
    19 Haziran 2020 Cuma Saat 14:03 CEVAPLA
    Allah cc hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip etsin inşaallah

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

iki aile arasında taşlı sopalı kavga: 5 yaralı

Kızıltepe ilçesinde akraba iki aile arasında arazi [...]

1 gün önce...

Silahla oynayan çocuk hayatını kaybetti

Mazıdağı ilçesinde bir çocuk, oynadığı silahın pat [...]

1 gün önce...

Valisi Demirtaş, Mazıdağı ile Derik'te incelemelerde bulundu

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili [...]

1 gün önce...

Şimdi ne olacak? Evcil hayvanlarda ilk kez Covid-19 görüldü!

Sahiplerine yeni tip corona virüs (Covid-19) tanıs [...]

1 gün önce...

Habur sınır kapısı bir kez daha kapatıldı

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY), Türkiye ile IK [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN