Yılın En İyi Dibek Kahve Ödülü Artukbey'in oldu

Yılın En İyi Dibek Kahve Ödülü Artukbey'in oldu
14 Ekim 2020 Çarşamba Saat 11:18 0

12 yıldır ekonominin nabzını tutan, iş dünyasını, cemiyet hayatını yakından takip eden ve bu anlamda uzun soluklu yayınlar arasında gösterilen Ekonomize, Türkiye’nin kendi alanında önde gelen marka ve isimleri 13. Ekonomi’nin Enleri Zirvesi Ödül Töreni’nde buluşturdu.

Ankara'da gerçekleştirilen Yılın enleri Ödül Töreni'nde Mardin'den kokusu dünyaya yayılan Artukbey Kahve, Dibek Kahve alanında yılın en iyi dibek kahve markası seçilerek ödüle layık görüldü.

Ekonomize Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen '13'üncü Yılın En'leri Zirvesi Ödül Töreni' The Green Park Otel'de gerçekleşti.

Türkiye'nin farklı şehirleri ile yurt dışında yayılan 65 Şubesi ile Mardin'in marka değerine yaptığı tanıtımlarla adından sıkça söz ettiren Artukbey Kahve'nin spesiyali olan Artukbey Dibek Kahve Yılın En İyi Dibek Kahvesi seçilerek ödüle layık göründü. Ödülü Artukbey Kahve Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Tacettin Yertüm aldı.

Mardin'de sosyal projelere yaptığı katkılar ve Türkiye'nin farklı şehirlerinde açtığı 65 şubesi ile kuumsallaşma çalışmalarını hızla sürdüren Artukbey Kahve'nin bir çok marka arasından Türkiye'nin en iyi Dibek Kahvesi seçilmiş olmasından ve ödüle layık görünmüş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren İşadamı Tacettin Yertüm, aldıkları ödülü Artukbey Markası'nın bine aşkın çalışanı ve emektarlarının adına aldığını söyledi.

Mardin'den çıkıp, Türkiye'nın 65 ayrı şubesinde iki binden fazla satış noktası ve bine aşkın çalışanının emek ve gayretleriyle Türkiye'nin tadı ve kokusu olan Artukbey Markası olarak; Yurt dışındaki şubeleşme çalışmalarının da her geçen gün arttığını kaydeden Yertüm, "Artukbey Kahve ve kuruyemiş markası olarak 600'e aşkın ürün çeşitliliğimizle Türkiye'nin farklı şehirlerinde ve yurt dışında şubelerimizi açtırmaya Mardin'in tadı ve kokusunu Türkiye'nin tadı ve kokusu olarak yaymaya devam ediyoruz. Bugüne kadar bir çok ödül aldık, ancak ekonomize dergisi 13. kez düzenlenen presitiji yüksek bir ödüldür. Bu ödül, kurumsallaşma ve sorumluluk noktasında bizlere yeni görevler yüklüyor. İnşallah Mardin'i hakkıyla tanıtmaya, Artukbey olarak sosyal projelere olan katkılarımızı sürdürmeye daha çok istihdam ve daha fazla kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmeye, daha büyük bir sorumluluk eklemiş oldu. İnşallah bu sorumluluğun farkında olan bir anlayıştan hareketle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizlere bu ödülü layık gören Medyamize Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kadir Gürbüz ve belirleyici jüri ekibine bir kez daha teşekkür ediyor çalışmalarında üstün başarılar diliyorum." diye konuştu.

BU ÖDÜL HEDEFLERİNDEN VAZGEÇMEYEN HERKESİN…

Medyamize Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kadir Gürbüz , “Ödüllerde seçici davranarak sloganda yer aldığı gibi ‘Bu ödül hedeflerinden vazgeçmeyen herkesin…” diyoruz. Ekonomize dergisi olarak 12 yıldan beri yayın hayatını sürdürüyoruz. 11 yıldan beri düzenlediğimiz ödül törenlerinde ise Türkiye’nin ekonomisine, sosyal hayatına faydalı işler yapan, başarılı iş ve siyaset dünyası yanında medyanın başarılı temsilcilerine ödüller veriyoruz. Bu yıl ödüller titizlikle seçildi ve başarılı olanlar belirlendi. Ödüle layık görünen herkesi ekibimiz adına bir kez daha kutluyorum” dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EKONOMİ HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Büyükşehir'deki yolsuzluk iddialarına tutuklama kararı

Mardin eski Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V [...]

22 saat önce...

Macron'un İslam'ı Hedef Alan Sözlerine Tepki!

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un İslam dini hakkında [...]

1 gün önce...

Elektrik faturalarına yeni bir kalem daha ekleniyor

Cumhurbaşkanlığı tarafından alınan kararla, bugüne [...]

17 saat önce...

Milyonlarca çalışanı ilgilendiren teklif Meclis'te kabul edildi!

Meclis'e sunulan 43 maddelik teklifin 30'u kabul e [...]

1 gün önce...

Kaymakam Temizkan, küçük Arin'e sahip çıktı

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Emrul [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN