Yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Yüzlerce aileye yardım ulaştırdı
05 Temmuz 2020 Pazar Saat 10:48 0

Mardin Umut Kervanı Yönetim Kurulu üyesi Abdulvahap Bekiroğlu, Haziran ayı içerisinde 318 aileye 19 bin 300 TL değerinde çeşitli yardımlar yaptıklarını açıkladı.

Mardin merkez Artuklu ve Yeşilli ilçe merkezlerinde ve köylerinde düzenli insani yardım faaliyetlerini yürüten Umut Kervanı, Haziran ayı faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaştı.

Mardin Umut Kervanı Yönetim Kurulu üyesi Abdulvahap Bekiroğlu, öncelikle çalışmalarını kamuoyu ile paylaşan basın mensuplarına teşekkür ederek şöyle dedi:

“Bizler çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu minvalde Haziran ayında da hayırsever kardeşlerimizin bize ulaştırdıkları bağışları toplamda yüzlerce aileye ulaştırdık. Mardin Umut Kervanı olarak; 44 aileye 3 bin 300 TL değerinde gıda paketi, 105 aileye 10 bin 125 TL değerinde giyim paketi, 3 aileye 3 bin 400 TL değerinde nakdi yardım, 28 aileye 9 bin 250 TL değerinde ev eşyası, 138 aileye 3 bin 350 TL değerinde ekmek paketi ulaştırdık.”

 Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla kurban bağışlarını da almaya başladıklarını kaydeden Bekiroğlu, “Kurban bayramı için de ‘Hayat Birlikte Güzel’ sloganıyla vekalet yoluyla kesip muhtaçlara ulaştırmak için adak ve kurbanlarınıza talip olduğumuzu tekrar belirtmek istiyorum. Rabbim şimdiden yaptığınız ayni ve nakdi yardımlarınızı, kestiğiniz adak ve kurbanları kendi için kabul etsin.” dedi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardinli İşadamından Beşiktaş'a 1 milyonluk bağış

İstanbul'da ikamet eden Mardinli İş İnsanı Umut Ta [...]

1 gün önce...

Bu fotoğrafa rağmen virüse yakalandılar

Bir kişi, Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinde ko [...]

1 gün önce...

Mardinspor kendi renkleriyle sahada olacak!

Mardinspor eski başkanı İşadamı Süleyman Bölünmez, [...]

20 saat önce...

Artuklu'da Beslenme ve Diyet Merkezi Hizmete Başladı

Artuklu sağlıklı yaşamın değişmez unsurları olan, [...]

17 saat önce...

Miroğlu, Yeni Parti İddialarını Yalanladı

AK Parti MKYK Üyesi, 25 ve 26. Dönem Mardin Millet [...]

15 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN