Zeki İpekşen, güven tazeledi

Zeki İpekşen, güven tazeledi
25 Şubat 2020 Salı Saat 12:13 1

AK Parti Mardin Ömerli İlçe Başkanlığına Mehmet Zeki İpekşen yeniden seçildi.

Ömerli AK Parti ilçe başkanlığında düzenlenen ve AK Parti MKYK Üyesi Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, 25 ve 26 Dönem Mardin Milletvekili MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, AK Parti Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel, Cengiz Demirkaya, İl Başkanı Faruk Kılıç, Belediye başkanları, eski il başkanları ve ilçe başkanları ve teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleştirilen kongreye tek liste halinde gidildi.

7. Olağan kongrede yapılan seçim sonucunda geçerli 228 oyun tamamını alan Mehmet Zeki İpekşen yeniden başkan seçildi.

Kongrede güven tazeleyen İpekşen, katılımcılara teşekkürlerini iletti. Kongrenin hayırlara vesile olması dileklerinde bulunan İpekşen, "Kadın, gençlik, encümen, mahalle, belde, köy teşkilatları olarak bu büyük ve kutlu davanın neferleriyiz. Bizim derdimiz hakka ve halkımıza hizmettir. Bizim derdimiz vatan, millet ve ümmettir. Bunun için bizim derdimiz de, davamız da büyüktür. Küçük ve gündelik sorunlarda boğulacak ne zamanımız ne de fırsatımız var. Elbette yaşamın her alanında var olacağız ama asla küçük sorunlar için büyük ve kutlu davamızı tökezletecek zayıflıklardan geri duracağız. AK Parti teşkilatı olarak sıkmadık el, değmemiş omuz, ısıtmadığımız yürek, tebessüm etmediğimiz hane, selam vermediğimiz esnaf kalmayacaktır. Rabbim Cumhurbaşkanımızın, AK Partimizin, devletimizin, vatanımızın, milletimizin ve tüm Müslümanların yar ve yardımcısı olsun. Bu temenniler ile tekrardan kongremizin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.


Mehmet Zeki İpekşen kimdir?

1963 yılında Mardin’ in Ömerli ilçesinde doğmuş, ilk orta ve lise öğrenimini Ömerli’de tamamlamış, önlisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Uzun yıllar ilçede esnaf olarak ticaret ile uğraşmıştır. 2004-2012 yılları arasında Ak Parti Ömerli ilçe teşkilatında Başkan Yardımcısı olarak görev almıştır. 2012 yılında da İlçe Başkanlığına seçilmiş ve halen İlçe Başkanlığı görevine devam etmektedir.
YORUMLAR :::

  1. adsızkişi
    29 Şubat 2020 Cumartesi Saat 00:39 CEVAPLA
    zekibey güven tazeliyor hele milletin halini gürmezden gelme bay zeki efendi elektrikler kesildi millet susuzluktan perişan efendım senın işin gücün yoksa güven tazele ne güveni bu milletin çektiği revamıdır nedir zekibey

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

MARSU'dan sürpriz su tarifesi açıklaması

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İd [...]

1 gün önce...

Büyükşehirde bir görevden alma daha

Mardin Büyükşehir Belediyesinde görevden almalar d [...]

1 gün önce...

Müfettişlerden Üst Düzey Yöneticiler Hakkında Suç Duyurusu

Mardin Büyükşehir Belediyesini iki aydan beri A'da [...]

1 gün önce...

Dinçel'e ikinci dönem için de üst düzey görev verildi

AK Parti Grup Yönetimi ile TBMM Başkanlık Divanı'n [...]

1 gün önce...

Deva Partisinin İl Başkanı mazbatasını aldı

DEVA Partisi Mardin Kurucu İl Başkanlığın atanan a [...]

18 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN