ZMO'da yılın ilk danışma toplantısı yapıldı

Ziraat Mühendisleri Odası Mardin il Temsilciliğinde üyeler ile yılın ilk danışma toplantısı yapıldı.

YAŞAM
PAYLAŞ:
2014 yılı kamulaştırma bilirkişileri ile yapılan toplantı da üyelerin sorunları ile kamulaştırma da karşılaşılan sorunlar masaya yatırıldı. Ziraat Mühendislerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğün de görevli şube müdürleri de katıldı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ziraat Mühendisleri Odası Mardin il Temsilcisi Mehmet Ali Dündar 2014 yılı toplantılarının ilkini gerçekleştirdiklerini dile getirdi. 

Başkan Dündar "2013 aralık ayında yaptığımız genel kurulumuzdan sonra üyelerimiz ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Kamulaştırma bilirkişiliği ana gündemi ile yaptığımız toplantıda, kamulaştırmada görev alacak üyelerimizle bir araya geldik.2014 yılında 47 üyemiz kamu davalarında bilirkişi olarak görev alacaklardır. Geçen yılın aralık ayında yine bu üyelerimize bir hizmet içi eğitim düzenlemiştik. Toplantıda bilirkişilerimizin daha rahat görev yapabilmeleri için üyelerimizin görüş ve önerilerini alarak ilgililerine iletilmek üzere bir rapor hazırlama kararı aldık." dedi.


Dündar: "Mardin ZMO İl Temsilciliği olarak bu yıl içerisinde üç aylık aralarla genel danışma toplantılarını düzenleyeceğiz. Tarım danışmanlığı yapan üyelerimize yönelik eğitim çalışmalarımız devam edecektir . Ayrıca her yıl olduğu gibi 2014 yılında da Mardin tarımını inceleyeceğimiz yıllık Tarım Raporumuzun hazırlıkları da devam etmektedir. İl Temsilciliği olarak üyelerimizin daha rahat çalışma ortamına kavuşmaları için gereken girişim ve faaliyetlerimiz devam edecektir.’’ dedi

MARDİN'DE ZİRAATÇILAR YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI

MARDİN'DE ZİRAATÇILAR YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle