181. Müşteriye hediye sürprizi

Mardin'de PTT'nin 181. kuruluş yılı kutlamaları kapsamında PTT Mardin Başmüdürlük Şubesine gelen 181. müşteriye pul koleksiyonu hediye edildi.

ÖNE ÇIKANLAR
PAYLAŞ:

Mardin'de PTT'nin 181. kuruluş yılı kutlamaları kapsamında PTT Mardin Başmüdürlük Şubesine gelen 181. müşteriye pul koleksiyonu hediye edildi.

Mardin Diyarbakır Yolu Üzerinde bulunan Mardin PTT Başmüdürlüğü'ne gelen 181. müşteri olan İşadamı Veysi Kurt'a; PTT Mardin Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa tarafından "Milli mücadelenin 100. yılı" için hazırlanan pul koleksiyonu hediye edildi.

PTT'nin 181. yıl kuruluş etkinlikleri kapsamındaki etkinlikte yolu gözlenen günün takihli müşterisi Kızıltepe Fatih Arçelik Yetkili Servisi Sahibi İşadamı Veysi Kurt oldu.

PTT Başmüdürlüğü binasında düzenlenen etkinliğe 181. müşteri olarak giren İşadamı Kurt, hediye sürpriziyle karşılandı.

PTT Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa ile kurumun diğer yöneticileri tarafından karşılanan 181. müşteriye kurumun "Milli mücadelenin 100. yılı" anısına hazırlanan pul koleksyonu İşadamı Veysi Kurt'a armağan edildi.

Mardin PTT Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa, 181 yıl önce kurulan PTT'nin her geçen gün hizmet ağı ve yelpazesini biraz daha genişleterek hizmet vermeye devam ettiğini söyledi. 

Karaboğa, "PTT, 181 yıl önce 23 Ekim 1840 yılında İstanbul yeni cami avlusunda PTT nezareti adı altında kurularak orada hizmet vermeye başladı. Hizmet verdiği günden beri bugüne kadar çeşitli aşamalardan geçerek en son Posta Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi olarak 181 yıldır vatandaşlarımıza kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Şirketimizin ikinci asra yakın tarihini tecrübesiyle birleştiren geçmişi ve geleceği arasında uzun bir köprü kuran hizmette yeni bir bakış açısıyla kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile ürün ve hizmet çeşitliliğiyle vatandaşlarımıza hizmet sunmak için çaba göstermekteyiz.

Özellikle şirketimiz posta sektörünün yanı sıra hizmette bilgiyi anında paylaşabilen küreselleşen dünya sektöründe söz sahibi olabilmek için iddialı olan sektörleri hedef alan bir kamu kurumu olma yolunda hizmet ağı ve yelpazesinin üzerine yeni alanları da ekleyerek sürdürmektedir.

Gücünü sürekli bizden hizmet alan vatandaşlardan aldığını bugün itibariyle Türkiye'de 3 bin çalışanımız, 10 bin üzerinde filo aracımız 5 bin üzerinde işyerimiz ile Türkiye'nin en geniş otomasyon ağına sahip kamu kurumu niteliğindeyiz. Türkiye'de şuan herhangi bir bankanın olmadığı bin 300 noktada sadece PTT var.

Mardin il genelinde PTT hizmet noktalarına yenilerini ekleyerek daha kolay ulaşılırlığı, daha kiliteli hizmeti vatandaşın ayağına ulaştırmanın çabası içerisindeyiz. PTT olarak; posta, kargo, lojistik, bankacılık, e-ticaret, tahsilat ve ödemesi şirketimiz tarafından yapılmaya devam ediyor.

Bu vesileyle de 181 yıldır vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet sunan kurumumuzun kuruluş yıl dönümünün milletimize, Mardin'e hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

181. anısına kendisine hediye edilen pul koleksyonunu Teptiş Kurulu Kontrolörü Kadir Çevik, PTT Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa, PTT Satış Pazarlama Müdürü Sait Örnek'in elinden alan İşadamı Veysi Kurt, PTT'nin insanı merkeze koyan hizmet anlayışını, vatandaşa her alanda ciddi kolaylıklar sunan çalışmalarından duyduğu memnuniyeti getirerek, hediyeden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle