Nusaybin

Muhtarlar, "Kaymakam Temizkan 6 ayda tüm halkın sevgisini kazandı"

Nusaybin Kaymakamı Emrullah Temizkan'ın Mardin Valiliği Hukuk Müşavirliği görevine atanması ilçede şok etkisi yaptı.

Kaymakam Emre Yalçın kimdir?

Nusaybin kaymakamlığı görevine atanan Muş Malazgirt kaymakamı Emre Yalçın kimdir? İşte yeni Nusaybin Kaymakamı Emre Yalçın'ın biyografisi.

Nusaybin Kaymakamı değişti

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Emrullah Temizkan, Mardin Valiliği Hukuk Müşavirliği görevine atandı. Kaymakam Temizkan’ın yerine Muş’un Malazgirt İlçesi Kaymakamı Emre Yalçın’ın atandığı öğrenildi.

Nusaybin Kaymakamı çocuklarla top oynadı

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emrullah Temizkan yol denetimleri sırasında sokakta top oynayan çocuklarla birlikte oynadı.

AK Parti 7. Olağan Kongresinde Kılıç Güven Tazeledi

AK Parti 7. Olağan Kongresi Mardin Kapalı Spor Salonun'nda coşkuyla gerçekleşti. İstanbul'da Vahdettin Köşkünden Mardin ile birlikte Manisa, Aydın, Adıyaman, Kilis, Bingöl, Bitlis, Elazığ ve Muş kongrelerine canlı bağlantı ile katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kongre salonunda bulunan Mardinlilere ekrandan hitap etti.

Mardin'de kar yağacak mı?

Kurak geçen günlerin ardından ülke genelinde kış etkisini göstermeye başladı.

MARSU birer gün arayla aynı aboneye iki fatura kesti

Nusaybin'de su sayaçlarını okuyan MARSU Ekipleri, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura kesti. Vatandaşların ekiplerin bir birinden habersiz mahallelerde görev yaptığını ileri sürdü.

Nusaybin'de ilk aşılar vuruldu

Nusaybin ilçe Devlet Hastanesi sağlık çalışanları Kovid-19 aşısı olmaya başladı.

Göçerlerin teknolojiden uzak zorlu yaşamları

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde hayvanlarına verimli otlaklar bulmak için yılın farklı dönemlerinde göç etmek durumunda kalan göçerler, 21. yüzyılda modern yaşamdan uzak bir şekilde hayatlarını sürdürüyor.

25 adrese şafak operasyonu

Mardin'de terör örgütüne yönelik eş zamanlı 25 farklı adrese jandarma tarafından şafak vakti operasyon düzenlendi. Operasyonlarda 22 kişi gözaltına alındı.