Yeşilli

Rüyada Yeşil Alan Görmek ne anlama gelir? Rüyada Yeşil Alan Görmek ne demek?

Rüyada Yeşil Alan Görmek ne anlama geliyor? Yeşil Alan Görmek rüya tabiri ve anlamı nedir? Rüyada Yeşil Alan Görmek İhya ve Diyanet tabiri nasıldır? İşte rüyada Yeşil Alan Görmek yorumları ve Yeşil Alan Görmek ile ilgili bütün rüya tabirleri...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin Muhtarlar Federasyonu'nda Gazetemize Kutlama Ziyareti

Mardin Muhtarlar Federasyonu yönetim kurulu, Türkiye'nin en iyi yerel haber sitesi seçilerek, Mardin'in adını başarıyla tanıtmış olmasından dolayı, Mardin Life Gazetesi yönetimini hazırlayıp sundukları plaketle kutladılar.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CANLI! Mardin İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesinde çalışacak personeller kura ile çekildi

Mardin İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesinde Mardin İŞKUR tarafından istihdam edilecek olan temizlik personelleri, noter huzurunda yapılan kura çekim işlemiyle tespit edildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İşte Yeşilli için İŞ-KUR Kurası ile çekilen Asil ve Yedek TYP Listesi

Mardin'de Yeşilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Mardin İŞKUR tarafından istihdam edilecek olan temizlik personelleri, noter huzurunda yapılan kura çekim işlemiyle tespit edildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KURA SONUÇLARI İSİMLER! İŞKUR Mardin TYP Başvuru 2021 ve Kura Sonuçları | Mardin Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Personeli Alımı 2021 Başvuru

SON DAKİKA! İŞKUR Mardin TYP kura sonuçları açıklanıyor. İşte çıkan ve çekildikçe gelen isimler yazımızda... Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, kent genelinde Kurumlara Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında Mardin İlçe Milli Eğitim Müdürülükleri'nden 410 temizlik personeli yapılacağı belirtildi. İşte İŞKUR Mardin 2021 TYP kapsamında başvuru ve kura sonuçları...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

AK Parti Mardin teşkilat çalışmalarına hız verdi

AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi ve AK Parti Mardin İl Koordinatörü Alaattin Parlak, AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç yönetim kurulundan oluşan heyetle Mardin’e bağlı ilçeleri ziyaret ederek vatandaşlarla ve AK Parti teşkilatlarıyla bir araya geldiler.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin ve ilçelerinde farklı kurumlara 410 temizlik görevlisi alınacak

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, kent genelinde Kurumlara Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında tamamen noter kurası ile belirli süreli 410 temizlik görevlisi istihdamı yapılacağı belirtildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Muhtarlardan Gazetecilere Ziyaret

Mardin'de yeni kurulan Muhtarlar Federasyonu, Mardin Gazeteci ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret etti.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bağ bozumu bereketi ile başladı

Mardin genelinde hava sıcaklıkların mevsim normallerinin üstünde seyretmesi ile bağ bozumu erken başlarken, toplanan üzümler, kışın tüketilmesi için pekmez, pestil ve cevizli sucuk yapılıyor. Mardin'de ağustos ayının ikinci yarısında başlayan ve iklim şartlarına göre ekim ayının sonuna kadar süren, antik çağlardan bu yana bölgede devam eden bağ bozumu döneminde 7'den 70'e tüm aile fertlerinin katılımıyla bağlardan üzümler toplanıyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Birinci etap yol çalışmalarında yüzde 80 tamamlandı

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelinde başlatmış olduğu yol çalışmalarının birinci etabında yüzde 80 tamamlandı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin’de birinci etap yol çalışmaları yüzde 80 tamamlandı

Mardin Büyükşehir Belediyesinin kent genelinde başlatmış olduğu yol çalışmalarının birinci etabında yüzde 80 tamamlandı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Deva Partisi Yeşilli'de Ali Ahyancı'ya emanet

Deva Partisi Mardin İl başkanlığı örgütlenmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Yeşilli İlçe Başkanlığına Mehmet Ali Ayhancı atanarak görev yetki belgesi teslim edildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Elmalı (Tıffahi) Köyünde Sosyal Hayat! Elmalı Köyü Nerede? Nasıl bir köy? Elmalı Köyü nereye bağlı?

% 40'ı erkek, % 60'ı kadın olan 314 kişilik nüfusun 42 hanede barındığı köye giriş yaptığımız noktada bulunan evin önündeki köylüye yönelttiğimiz selamın ardından, okul yerini sorduk. Yanıbaşındaki arabasının bagajından bir avuç ceviz alarak bizlere ikram eden köylünün, ikiyüz metre ilerdeki 100 tonluk su deposunu işaret ederek tarif ettiği okula ulaştığımızda ise, köy öğretmeni Mustafa Kavak'ın, elindeki paspasla okulunu yıkamakta olduğuna tanık olduk.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Altındağ ve Okman ailesinin mutlu günü

Altındağ Ailesinin oğulları Muhammed Altındağ ile Okman Ailesinin kızları Büşra Okman, bir düğün merasimi ile yaşamlarını birleştirdiler.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Vali Demirtaş 4 İlçede İncelemelerde Bulundu

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, yoğun mesaisine hafta sonu da ara vermeden devam etti. Vali Demirtaş, Yeşilli, Ömerli, Midyat ve Dargeçit ilçelerinde incelemelerde bulundu, devam eden projeleri yerinde inceledi, ilgililerden bilgiler aldı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kılıç: Kabaktepe'nin İlk ziyaretini Mardin'e yapması gurur vericidir

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti İstanbul İl Başkanı Sayın Osman Nuri Kabaktepe ve ekibinin Mardin’e yapmış olduğu ziyaret her kesim tarafından büyük takdirle ve memnuniyetle karşılandı.”

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin il ve ilçeleri için bayram namazı saati: Mardin il ve ilçeleri için 2021 Kurban Bayramı namazı vakti saat kaçta?

Her yıl olduğu gibi Mardin ve ilçelerinde de Kurban Bayramı camilerde karşılanacak. Güneşin doğuşuyla birlikte camilere akın eden milyonlarca vatandaş, Kurban bayramı namazını kılıp bayramlaşmak için 2021 Mardin Kurban Bayramı namazı vakti saat kaçta diye araştırmaya başladı. Mardin bayram namazı saati güneşin doğuş ve batış saati sebebiyle diğer illere göre farklılık gösteriyor. Diyanet tarafından yayınlanan il il namaz saatleri listesi ile Mardin bayram namazı vakti haberimizde.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Vali Demirtaş, Mardin’de yapılan hizmetleri değerlendirdi

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, basın istişare toplantısında yapılan hizmetleri değerlendirdi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin Valisi Demirtaş basın mensuplarına bir yıllık faaliyetlerini anlattı

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, basın mensupları ile bir araya gelerek bir yıllık faaliyetlerini anlattı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Artuklu ilçesi nerede, nereye bağlı? Artuklu’da ne oluyor! Mardin Artuklu son dakika haberleri

“Artuklu nerede?” ve " Artuklu nereye bağlı?” soruları araştırılıyor. Artuklu son dakika haberleri yakından takip ediliyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ