22 Eylül 2021 Çarşamba maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Futbolu yakından takip eden vatandaşlar, günün maçlarını araştırıyor. Futbolseverler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu gündeme getirdi.

SPOR
PAYLAŞ:

Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyenler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek istiyor.

Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 13:00 Busan - Seoul E Land Güney Kore 2.Ligi - Bilyoner TV
  • 13:00 FC Seoul - Incheon Güney Kore K-League - Bilyoner TV
  • 13:00 Hiroshima - Cerezo Osaka Japonya J.League- Bilyoner TV
  • 13:00 Kashima Antlers - Kawasaki Frontale Japonya J.League - Bilyoner TV
  • 13:00 Tokyo - Nagoya Japonya J.League -Bilyoner TV
  • 17:00 Gaziantep FK - M.Başakşehir Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1
  • 18:00 Nasaf Qarshi - ATK Mohun Bagan AFC Asya Kupası- Spor Smart, Smart Spor HD
  • 18:30 Haka - SJK Finlandiya Veikkausliiga - Bilyoner TV
  • 18:30 HJK Helsinki - HIFK Helsinki Finlandiya Veikkausliiga - Bilyoner TV
  • 18:30 Honka - KuPS Finlandiya Veikkausliiga - Bilyoner TV
  • 18:30 Ilves - Mariehamn Finlandiya Veikkausliiga - Bilyoner TV
  • 18:30 Inter Turku - Oulu Finlandiya Veikkausliiga - Bilyoner TV
  • 18:30 KTP - Lahti Finlandiya Veikkausliiga - Bilyoner TV
  • 19:00 Ruzomberok - Slovan Bratislava Slovakya Fortuna Ligi -Bilyoner TV
  • 19:00 Flora Tallin - Narva Estonya Premium Liga- Bilyoner TV
  • 19:00 Ternana - Parma İtalya Serie B- Bilyoner TV
  • 19:00 Sport Boys - Cusco Peru Primera-Apertura- Bilyoner TV
  • 19:30 Salernitana - Verona İtalya Serie A -S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 19:30 Spezia - Juventus İtalya Serie A -S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 19:45 G.A. Eagles - PSV Hollanda Eredivisie - S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 19:45 NEC Nijmegen - Utrecht Hollanda Eredivisie -Bilyoner TV
  • 20:00 Lille - Reims Fransa Ligue - 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 20:00 Monaco - St. Etienne Fransa Ligue 1- Bein Sports 4, Bilyoner TV
  • 20:00 Montpellier - Bordeaux Fransa Ligue 1- Bilyoner TV
  • 20:00 Nantes - Brest Fransa Ligue 1 -Bilyoner TV
  • 20:00 Rennes - Clermont Fransa Ligue 1- Bilyoner TV
  • 20:00 Kayserispor - Galatasaray Spor Toto Süper Lig -Bein Sports 1
  • 20:00 Göztepe - Hatayspor Spor Toto Süper Lig-Bein Sports 2
  • 20:00 Djurgarden - Degerfors İsveç Allsvenskan -Bilyoner TV
  • 20:00 Elfsborg - Malmö İsveç Allsvenskan - Bilyoner TV
  • 20:00 Örebro - Östersunds İsveç Allsvenskan -Bilyoner TV
  • 20:00 Sirius - Norrköping İsveç Allsvenskan -Bilyoner TV
  • 20:30 Espanyol - Alaves İspanya La Liga -Smart Spor 2, Spor Smart 2, Bilyoner TV
  • 20:30 Sevilla - Valencia İspanya La Liga-S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 21:00 Groningen - Vitesse Hollanda Eredivisie -Bilyoner TV
  • 21:00 Rio Ave - Santa Clara Portekiz Lig Kupası -Bilyoner TV
  • 21:15 Alianze Lima - Melgar Peru Primera-Apertura -Bilyoner TV
  • 21:30 Cremonese - Perugia İtalya Serie B -Bilyoner TV
  • 21:45 Milan - Venezia İtalya Serie A-S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 21:45 Cagliari - Empoli İtalya Serie A- S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 21:45 Glasgow Rangers - Livingston İskoçya Lig Kupası -S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 21:45 Manchester Utd - West Ham İngiltere Lig Kupası -Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
  • 21:45 Chelsea - Aston Villa İngiltere Lig Kupası -Bein Sports Max 2, Bilyoner TV
  • 21:45 Wolverhampton - Tottenham İngiltere Lig Kupası Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 21:45 Antwerp - Genk Belçika Pro League Tivibu Spor 2, Bilyoner TV
  • 21:45 Dundee FC - St.Johnstone İskoçya Lig Kupası Bilyoner TV
  • 22:00 Angers - Marsilya Fransa Ligue 1 Bein Sports 4, Bilyoner TV
  • 22:00 Lens - Strasbourg Fransa Ligue 1 Bilyoner TV
  • 22:00 Lorient - Nice Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 22:00 Lyon - Troyes Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 22:00 Metz - PSG Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 22:00 Feyenoord - Heerenveen Hollanda Eredivisie S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 22:00 Zwolle - Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 22:00 Blooming - Tomayapo Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
  • 23:00 Real Madrid - Mallorca İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 23:00 Villarreal - Elche İspanya La Liga Smart Spor 2, Spor Smart 2, Bilyoner TV
  • 23:15 Famalicao - Penafiel Portekiz Lig Kupası Bilyoner TV
  • 23:30 Sporting Cristal - Carlos Mannucci Peru Primera-Apertura Bilyoner TV

--rekla--

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle