23 Eylül'de hangi maçlar var? Bugün hangi maçlar oynanacak?

Bu hafta destekledikleri takımların kimlerle maç yapacağını merak eden futbolseverler, 23 Eylül tarihi itibariyle yapılacak maçları merak ediyor. Bugün hangi maçlar var? 23 Eylül'de hangi maç var? İşte Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan, Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ve Süper Lig maçları haberimizde...

SPOR
PAYLAŞ:

Statyumlarda oynanan maçların heyecanını evde televizyon karşısında takip etmek isteyen futbolseverler "Bugün hangi maç var?" sorusunu araştırıyor.

İşte 23 Eylül'de oynanacak maçlar...

BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR?

23 Eylül Perşembe günü oynanacak maçlar:

MAÇ SAATİ OYNAYACAK TAKIMLAR OYNAN LİG MAÇIN VERİLECEĞİ TV
01:00 Vitoria - Coritiba Brezilya Serie B  
01:15 Bragantino - Libertad Copa Sudamericana Yarı Final S Sport Plus, S Sport
01:15 A. Palmaflor Vinto - The Strongest Bolivya Premier Ligi  
02:00 Charleston - New York RB 2 ABD USL Championship USL Championship Youtube
02:00 Charlotte Independence - Miami FC ABD USL Championship USL Championship Youtube
02:30 Miami FC - Nashville MLS  
02:30 Atlanta United 2 - Birmingham Legion ABD USL Championship USL Championship Youtube
02:30 Sao Paulo - America Mineiro Brezilya Serie A  
03:00 Chicago Fire - NE Revolution MLS  
03:00 NY Red Bulls - New York City MLS  
03:00 Bolivar - Aurora Bolivya Premier Ligi  
03:00 Memphis 901 - Indy Eleven ABD USL Championship USL Championship Youtube
03:06 Monterrey - Toluca Meksika Premier Ligi - Clausura  
03:30 Flamengo - Barcelona SC Copa Libertadores Yarı Final S Sport Plus, S Sport
03:30 Operario - Ponte Preta Brezilya Serie B  
04:00 Austin Bold - El Paso Locomotive ABD USL Championship USL Championship Youtube
05:00 Oakland Roots - San Diego Loyal ABD USL Championship USL Championship Youtube
05:00 Tacoma Defiance - Sacramento Republic ABD USL Championship USL Championship Youtube
16:00 Tabor Sezana - Mura Slovenya 1. Ligi  
17:00 Konyaspor - Trabzonspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
17:45 Al Urooba - Al Ain BAE Arap Körfez Ligi  
17:45 Al Ittihad - Al Wasl BAE Arap Körfez Ligi  
18:00 Koper - Aluminij Slovenya 1. Ligi  
19:00 Municipal - Huancayo Peru Primera-Apertura  
19:30 Sampdoria - Napoli İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus
19:30 Torino - Lazio İtalya Serie A S Sport Plus
19:45 Cambuur - Heracles Hollanda Eredivisie  
20:00 Alanyaspor - Kasımpaşa Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
20:00 Fenerbahçe - Giresunspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
20:00 Hammarby - Göteborg İsveç Allsvenskan  
20:00 Kalmar - AIK Stockholm İsveç Allsvenskan  
20:00 Mjallby - Halmstads İsveç Allsvenskan  
20:00 Varbergs - Hacken İsveç Allsvenskan  
20:00 Al Wahda - Dubai BAE Arap Körfez Ligi  
20:30 Granada - Real Sociedad İspanya La Liga Spor Smart, Smart Spor HD
20:30 Osasuna - Real Betis İspanya La Liga Smart Spor 2, Spor Smart 2
21:15 AD Cantolao - Deportivo Binacional Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
21:15 Maribor - NK Celje Slovenya 1. Ligi  
21:45 Roma - Udinese İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus
21:45 Celtic - Raith İskoçya Lig Kupası S Sport Plus
21:45 Anderlecht - KAA Gent Belçika Pro League Tivibu Spor 2
21:45 Dundee United - Hibernian İskoçya Lig Kupası  
22:00 Twente - AZ Alkmaar Hollanda Eredivisie  
22:00 Always Ready - Oriente Petrolero Bolivya Premier Ligi  
22:15 Paços Ferreira - Boavista Portekiz Lig Kupası  
23:00 Cadiz - Barcelona İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD
23:30 Alianza Huanuco - U. Deportes Peru Primera-Apertura  

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle