7 Aralık Burç Yorumları - 7 Aralık Günlük Burç Yorumu

7 Aralık burcu genel, iş, kariyer, aşk ve ilişkilerinin günlük yorumu - Günlük burç yorumları, 7 Aralık günlük burç yorumları, 7 Aralık 2021 burç yorumları...

ASTROLOJİ

Astronomik olarak gök kürede yer alan on iki takım yıldızının adına burç denir. Doğduğunuz aya göre bir burcunuz olur. Bir yılda on iki ay vardır. Bir yılda on iki ay olduğu için de on iki burç vardır. Doğduğunuz ay, gün hatta saate göre burç yorumları yapılır. Aylık, günlük, senelik ve haftalık olarak burçlar yorumlanabilir. Peki, 7 Aralık 2021 tarihi günlük burç yorumları nasıl? İşte bugünün (7 Aralık 2021) günlük burç yorumları...

7 Aralık 2021 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcunda ilerliyor. İleriye yönelik amacınıza sadık kalmalı ve kısa süreli planlamalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Hislerinize güvenecek, ilerleyen zamanlarda tereddüt etmeden kararlar alabileceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz pişmanlıkları tekrar yaşamamak için çaba sarf edebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmediğiniz ortamlardan da uzaklaşmaya çalışabilirsiniz.

Bu yazıdaki başlıklar:

Koç Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

 

Koç burcu bugün, kendiniz için yenilik yapmanız gereken yeniliklere adım atıyorsunuz. Sizi olumsuz etkileyen kişilerden ve durumlardan uzaklaşmaya çalışmalısınız. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde kendinizi yenilenmiş ve daha rahat hissedebilirsiniz. Maddi anlamda ki sıkıntılarınızı elinizden geldiğince ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Boğa burcu bugün, duygusal anlamda yenilenmek için ne yeni bir yol belirlemek için iyi bir güne adım atıyorsunuz. Yakın çevrenizle iletişiminizi güçlendirebilir, aranızda problem olan durumları da yok etmeye çalışabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi içinizden geldiği gibi aktarmaya çalışacak ve kendinizi objektif bir şekilde anlatmaya önem vereceksiniz. Maddi anlamda sıkışık hissedeceğiniz durumlardan kaçınmak için gereksiz harcamalardan uzak durmaya çalışmalısınız

İkizler Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

İkizler burcu bugün, özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissettiğiniz durumlar karşınıza çıkabilir ve bu yüzden kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Aile içerisinde bu durumları konuşmak ve çözüm yolları bulmak isteyebilirsiniz. Anne ve babanızın sağlık sorunları ile ilgili bir durum yüzünden üzerinizde ekstra sorumluluk alabilir, onlarla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişimler de ön plana çıkabilir.

Yengeç Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Yengeç burcu bugün, ilişkinizde kararsız kaldığınız konuları öne çıkaran durumlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizi suçlamadan önce kendin isteklerinize yön vermeli ve bunun doğrultusunda kararlar almaya çalışmalısınız. Duygusal açıdan yıpranırcağınız bir ilişkiyi geride bırakma kararı alabilir, daha mantıklı bir şekilde yol izlemek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Aslan burcu bugün, özgüveninizi zedeleyen durumlardan, insanlardan elinizden geldiğince uzak durmaya çalışacaksınız. Sizin için maddiyatın veya maneviyatın önemli olduğunu anlamanız gereken bir durumla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızdan emin olmalı ve karşınızdaki insana da bu şekilde yaklaşmayı tercih etmelisiniz.

Başak Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Başak burcu bugün, evinizin içerisinde düzensiz olduğunu düşündüğünüz konular var ise bunlara farklı bir bakış acısı getirebilir, daha tertipli olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Ruhsal anlamda ki problemlerinizi gidermek için yakın bir arkadaşınızla daha sık konuşacak ve problemlerinizi aktarmaya çalışacaksınız. Aşk hayatınız ile ilgili yapacak olduğunuz değişiklikler enerjinizi yükseltebilir, yeni bir güne merhaba demenize fırsat sağlayabilir.

Terazi Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Terazi burcu bugün, sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görecek ve yeni bir hayata adım için heyecanlı olacaksınız. Sağlık açısından düzeltmeniz gereken kısımlarla karşılaşabilirsiniz, sağlığınızı önemsemeli ve elinizden geldiğince bu konular üzerine çaba sarf etmeye çalışmalısınız. Maddi anlamda sıkışık olduğunuzu düşündüğünüz bir kişiye yardımcı olmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Akrep burcu bugün, arkanızdan çevrilen oyunları sezebilir ve arkadaş çevrenizle birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz. Duygusal ilişkilerden uzak duracak, daha çok flörtleşmelere yakın olacaksınız. Kendinizi yakın hissettiğiniz insanlarla iletişim içerisinde olmak gün içerisinde rahatlamanıza yetecektir.

Yay Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Yay burcu bugün, planlamanız gereken işleri iptal etmek sizi uğraştırabilir ve bu yüzden kısmi zorluklar çekebilirsiniz. Daha öncesinden iptal olan projelere odaklanmalı, elinizden geldiğince kendinizi bu konulara yöneltmeye çalışmalısınız. Kardeşlerinizle aranızda maddi durumlardan ötürü ortaya çıkan problemler var ise bunlar ile ilgili yeni kararlar almak isteyebilir ve ilişkilerinizi daha mantık çerçevesinde yürütmek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Oğlak burcu bugün, Ailenizle birlikte zaman geçirmek geçmişten olayı bazı olumsuz ögeleri kafanızda canlandırabilir. Bu yüzden kendi başınıza olmak ve durumları daha objektif bir şekilde değerlendirmek daha iyi gelebilir. Maddi anlamda zorlanacak olduğunuz alışverişler içerisinde bulunmamalı, elinizden geldiğince tasarruflu olmaya çalışmalısınız. Ödenmesi gereken bir borç yüzünden mahkemelik olabilir, problemle karşılaşabilirsiniz.

Kova Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Kova burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Kendi içinizde gereken durumları başkalarına anlatmaktan vazgeçmeli, ilk önce ne istediğinizi bildiğinizden emin olmaya çalışmalısınız. Duygusal anlamda ve manevi maddi anlamda yaşayacak olduğunuz bir kararsızlık yüzünden kafanızdaki soru işaretleri oluşabilir ve karşınızdaki insanlara karşı bir güven problemlemi hissedebilirsiniz.

Balık Burcu 7 Aralık 2021 Günlük Yorumları

Balık burcu bugün, yeni bir aşka merhaba diyebilir, bu kişiyle aranızdaki bağları güçlendirmeye çalışabilirsiniz. Karşınızdaki insanın sizi anlayıp anlamadığı önemli bir noktada olacak ve bununla ilgili konulara ilgi duyacaksınız. Sağlığınızla ilgili almanız gereken bazı yeni önlemler de gündeminizde yer alabilir.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle