Ada masalı dizisinin Haziran kimdir? Ayça Ayşi Turan kimdir? Ayça Ayşi Turan nereli, kaç yaşında? Ayça Ayşi Turan sevgilisi

Aşk hikayesini konu alan Ada Masalı dizisi ile gündeme ismi düşen Ayça Ayşi Turan kimdir, nerelidir? Eşi kim çocuğu var mı gibi merak edilen bir çok surun cevabını sizler için derledik...

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

Ada masalı dizisinde Haziran karakterine can veren Ayça Ayişi Turan'ın hayatı, yaşı ve nereli olduğu gibi bilgiler merak konusu oldu. Peki, Ada masalı Haziran'ı kimdir? Ada masalı dizisinde Haziran'ı canlandıran  Ayça Ayşi Turan kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?  Ayça Ayşi Turan Eşi Kim, Kaç yaşında?

Ayça Ayşi Turan Kimdir?

25 Ekim 1992’de Sinop’ta doğan Ayça Ayşin Turan’ın babası Kastamonulu, annesi ise Sinoplu’dur. Babasının Tunuslu olduğuna dair iddialar ortaya atılsa da Ayça Ayşin Turan, verdiği bir röportajında, ailecek Karadenizli olduklarını, annesinin kökeninin ise Selanik’e dayandığını söylemiş.


İstanbul Üniversitesi Sinema-Televizyon Bölümü’nde eğitim alan Ayça Ayşin Turan, ‘Dinle Sevgili’ dizisinde ilk ekran deneyimini yaşadı. 2014’te Karagül dizisinde Ada karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan, 2015’te vizyona giren Sevimli Tehlike filminde Zeliş rolüyle izleyicisiyle buluştu.

Karagül’ün ardından 2015-2018 yıllarında Meryem ve Altınsoylar projelerinde oynayan Ayça Ayşin Turan, 2018’de Netflix’te yayınlanan Hakan:Muhafız dizisinde Leyla karakterine hayat verdi. Projenin bitmesiyle birlikte Zemheri ve Arıza dizilerinde oynayan Ayça Ayşin Turan, 7 kardeş olduklarını 5 abisi olduğunu söylemiş. 

Ada Masalı Dizisindeki Karakteri: Haziran

Ayça Ayşin'in Rol Aldığı Film ve Diziler:

  • Affedilmeyen - 2007
  • Hayal ve Gerçek - 2007
  • Dinle Sevgili - 2011-2012
  • Karagül - 2013-2014
  • Sevimli Tehlikeli (film) - 2015
  • Meryem - 2017
  • Hakan: Muhafız - 2018

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle