Ajdar nereli? Ajdar kimdir? Ajdar'ın Gerçek adı nedir? İşte Ajdar'ın biyografisi...

Ünlü oyuncu ve televizyoncu Ajdar Anık ya da gerçek adıyla Mehmet Anık'ın paylaşımları sonrasında hayatı merak konusu oldu. İşte Çağlayan'dan bir milyon avro/euro isteyen Ajdar nereli? Ajdar kimdir? Ajdar'ın Gerçek adı nedir? İşte Ajdar'ın biyografisi...

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

Ünlü televizyoncu Ajdar Anık ya da gerçek adıyla Mehmet Anık'ın paylaşımları sonrasında hayatı merak konusu oldu.

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu. Çağlayan yaptığı paylaşımda, 'Gör Beni' adlı YouTube programına davet etmek için Ajdar'ı aradığını ancak Ajdar'ın kendisinden 1 milyon Euro istediğini söyledi.

AJDAR KİMDİR?

Mardin hemşehrimiz olan Ajdar Anık ya da gerçek adıyla Mehmet Anık 10 Şubat 1973 tarihinde doğdu. Kendisi şarkıcı ve bestecidir.

İstanbul'da yaşayan Ajdar, 2000 yılında sanat hayatına adım attı.

2003 yılında, Popstar Türkiye yarışmasının seçmelerine katılarak ün kazanmıştır. Ajdar Anık 1994 yılında Trakya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. ' Çikita Muz ' adlı şarkısı, klibiyle gündemden uzun süre düşmemiştir.

Şarkılarıyla çeşitli televizyon programlarına katılmıştır.2012'nin Mart ayında Gülben Ergen 'in gündemde olan telefon mesajlarının içindeki 'Şahdamarımsın' sözüne gönderme yaptığı ' Şahdamar ' adındaki yeni şarkısıyla tekrar gündeme gelmiştir.

'Roses of Ajdar' adında hayran grubu mevcuttur.

Ajdar Şarkıları

01. ''Haydi de haydi dünya''

02. ''Nane Şekeri''

03. ''Çatla Patla''

04. ''Çikita Muz''

05. ''Tuğba Tuğba''

06. ''Kon Kon''

07. ''Sıfır Beden''

08. ''Gülün Aşkı''

09. ''Aşk Bu Mu?''

10. ''Aşk Olsun''

11. ''90 60 90''

12. ''Neler Neler''

13. ''Parmak Parmak''

14. ''Şahdamar''

15. ''Vermiyecem Vermiyecem''

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle