AK Parti'de Yeni Yönetimin Listesi Şu İsimlerden Oluştu

AK Parti Mardin İl 7. Olağan Kongresi gerçekleşti. Tek listeyle gidilen seçimlerde AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, yeni dönem için yeniden güven tazelerken, Yeni dönemde Başkan Faruk Kılıç'ın önceki dönem yönetiminde yer alan isimlerin büyük bir bölümünün yerini koruduğu dikkat çekti.

GÜNCEL POLİTİKA ÖNE ÇIKANLAR
PAYLAŞ:

Delegelerin oylarına sunulan listede; Yaşsınırı nedeniyle önümüzdeki günlerde AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevi sona erecek olan Ahmet Özkan yeni yönetim listesinde yer alırken, Artuklu Kadın Kolları Başkanlığı görevinde bulunmuş olan Gülbahar Mavidemir ile Ana Kademe Kadın Kolları İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş olan Arzu Kösesoy, İş adamı Şakir Nuhoğlu'nun oğlu Mehmet Nuhoğlu da yeni listeye ismini yazdıran isimler arasında yer aldı.

AK Parti 7. Olağan Kongresi'nde yeni yönetim listesi ve kurullara seçilen yeni üyelerin isimleri şöyle sıralandı:

Abdülhakim Dündar, Abdurahman Gezgin, Ahmet Özkan, Ali Olgaç, Arzu Kösesoy, Ayla Çoktan, Behzat Demirkol, Av. Çelebi Araz, Duygu Erdolu, Ekrem Sümer, Erdal Yay, Erdinç Çeçen, Fazıl Düdük, Gülbahar Mavidemir, Hadra Tırpan, Hasan Akdemir, Hatip Çelik, Hikmet Bülent Gözü, İlhamettin Belek, Josef Göksun, Lokman Karaman, Mahmut Bilben, Mehmet Kaya, Mehmet Nuhoğlu, Mehmet Beşir Güneş Mehmet Edip Ayanoğlu, Mehmet Kamil Mungan, Mehmet Yaser Akdağ, Mehmet Zeyni Çifçi, Muharrem Çakar, Mustafa Özkan, Necat Yıldırım, Nezir Yıldız, Orhan Çeçen, Önder Duyan, Salih Çelik, Sayma Teker, Seher Tekin, Selim Elçioğlu, Sıtam Saruhan, Suud Karakuş, Şehmuz Sayat, Şükran Aksin, Tacettin Kantaş, Ümran Bişi, Vahap Alma, Veysel Şimşek, Yavuz Baydur, Yılmaz Başboğa

Yönetim Kurulu Yedek:

Şehmus Akın, Abdurrahim Altay, Gültekin Bumanhan, Muhammed Melik İlhan,  Emrah Çiçek, Şefik Acar, Muhammet Fatih Özmen, Sadiye Yücesoy, İrfan Yıldızoğlu, Abdurahman Kepenç, Mehmet Faruk Çeçen, Sevim Ağır, Muhammet Örnek, Şifa Şinego, Kübra Ürün, Serhat Malgir, Metin Altun, Mehmet Karadeniz, Nasreddin iliş, Mehmet Emin Hatipoğlu, Abdulcelil Çiftçi, Mehmet Hadi Aslan, Sevilay Meraller, Hamza Kıdır, Süleyman İbrahimoğlu

İl Disiplin Kurulu Asil:

Şeyhmuz Akbacı, Faruk Acabey, Hasan Ak, Asım Gündüz, Hıdır Özer

İl Disiplin Kurulu Yedek:

Rıfat Aydın, Fatih Dönder, Ahmet Cengiz,

Demokrasi Hakem Kurulu Üyeliği

Mahmut Bilbay, Bedrettin Ağılday, Mehmet Salih Ayhan

 İl Demokrasi Hakem Kurulu Yedek: Ümmühan Kaya, HASAN ANIL,

Büyük Kongre Delegeliği

Faruk Kılıç, Esengül Aydın Sancar, Ahmet Özkan, Muammer Güler, Mehmet Erdoğan, Bülent Şahin, Serdar Bağış, Abdulkadir Tutaşı, Veysi Şahin,

Büyük Kongre Delegeliği Yedek:

Atilla Yarış, Mehmet Latif Özel, Süleyman Karahan, Mehmet Zeki Yetiştiren, Mehmet Beşir Kılıç

 

Faruk Kılıç Kimdir?

Ahmet Özkan Kimdir?

Veysi Şahin Kimdir?

Muammer Güler Kimdir?

Abdulkadir Tutaşı Kimdir?

Bülent Şahin Kimdir?

Mehmet Erdoğan Kimdir?

Serdar Bağış Kimdir?

Atilla Yarış Kimdir?

Mehmet Latif Özel Kimdir?

Süleyman Karahan Kimdir?

Mehmet Zeki Yetiştiren Kimdir?

Mehmet Beşir Kılıç Kimdir?

 

YORUMLAR

  • SİZE TEK BİRŞEY SÖYLEYECEM MARDİN ESNAFININ HAKKINI VE EMEĞİNİN HAKKINI YİYEN İŞ YAPTIRIP PARASINI VERMEYEN BİR KAÇ KİŞİYİ LİSTEYE KOYUYORSANIZ SİZ BU PARTİDEN İSTİFA EDİNİZ ONLAR KENDİLERİNİ BİLİYOR BU PARTİNİN BU DURUMA GELMESİ İÇİN PARTİNİN KUYUSUNU KAZANLAR İLE YOLA DEVAM EDİYORSANIZ YAZIKLAR OLSUN BAŞKA DİYECEK LAFIM YOK

Yorum Ekle