Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş kimdir? Neden öldü? Kaç yaşındaydı?

Ünlü şarkıcı ve televizyon kişiliği Alişan'ın kardeşi olan Selçuk Tektaş kimdir? Ölüm nedeni nedir? Neden öldü? Selçuk Tektaş kaç yaşındaydı?

BİLGİ SAYFASI
PAYLAŞ:

Ünlü şarkıcı ve televizyon kişiliği Alişan'ın kardeşi olan Selçuk Tektaş kimdir? Ölüm nedeni nedir? Neden öldü? Selçuk Tektaş kaç yaşındaydı?

Selçuk Tektaş kimdir?

Sahdede kullandığı Alişan lakabıyla tanınan ünlü televizyon kişiliği ve şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Doğum tarihi bilinmeyen Selçuk Tektaş’ın 40’lı yaşlara yakın olduğu tahmin ediliyor. İstanbul’da dünyaya gelen Selçuk Tektaş bir zamanlar televizyonlarda program sunan ve şarkıcılık yapan Alişan’ın öz kardeşidir. Tektaş, aynı zamanda Alişan’ın menajerliğini yapıyordu.

Selçuk Tektaş 2008 yılında nişanlanmış ve 2009 yılında SuAda’da yapılan düğünde Merve Tektaş’la hayatını birleştirmişti. Tektaş’ın bu evliliğinden iki kızı dünyaya geldi.

Selçuk Tektaş neden öldü? Ölüm sebebi nedir?

22 Temmuz 2021'de Selçuk Tektaş'ın hayatını kaybettiği açıklandı. Geçtiğimiz haziran ayında koronavirüse yakalanan Selçuk Tektaş önce evinde karantinaya alınmış ancak durumu ağırlaşınca hastanede yoğun bakım altına alınmıştı. Koronavirüsle mücadelesinden mağlup ayrılan Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Cenazesi bugün Şişli'deki Teşvikiye Camii'nden kaldırılacak.

 

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle