Arap Sait'in vefatı sevenlerini üzdü

Kızıltepe'nin sevilen simalarından, esprileriyle çevresine neşe katan Arap Sait lakabıyla bilinen Sait Çelik, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

VEFAT HABERLERİ
PAYLAŞ:

Kızıltepe'ye bağlı Gurs Vadisi Karaman Köyü nüfusuna kayıtlı ilçenin tanınan ve sevilen simalarından Arap Sait lakabıyla tanınan Sait Çelik, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bu sabah vefat etti.

İlçenin eski esnaflarından olan yaptığı espiriler ve çevresine yaydığı pozitif davranışlarıyla ilçede herkesin sevdiği simalardan biri olan Çelik, bir süre önce yaşadığı kalp sorunu nedeniyle açık kalp ameliyatı geçirmişti. Son günlerde sağlık sorunları nedeniyle Kızıltepe Özel İpekyolu Hastanesi'ne böbrek yetmezliği başta olmak üzere çoklu organ yetmezliği teşhisiyle tedavi altına alınmıştı. 

Sağlık durumunun kötüleşmesi üzerine dün akşam yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Kızıltepe'nin renkli siması- sevenlerinin neşe kaynağı Arap Sait (60), bu sabah tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Merhum'un cenazesi, yapılan dini vecibelerin ardından Karaman Köyü (Hamziyan) aile Kabristanı'nda defnedildi.

Mardin Life Ailesi olarak merhum'a Allah'tan rahmet, geride kalan ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Bir Yavuz Kandemir dahil 2 kişi ve oturan insanlar görseli olabilirBir 1 kişi ve meyve görseli olabilirResim

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle