Arbor Ahşap Pencere ve Kepenk Modelleri

Markamız sizlere piyasada bulunan en kaliteli pencereleri sunmaktadır. Pencerelerimiz sağlam ahşaptan yapılmış ve her eve uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Pencerelerimiz sizlerin evine uyum sağlayacak ve tarzını yansıtacaktır. Pencerelerimiz sağlam ahşaptan yapıldığı için kışın ve yazın her türlü kötü hava koşullarında sizleri mağdur etmez. Su geçirmez ve hava geçirmez şekilde oluşturulmuştur.

YAŞAM

Markamız yalnızca pencere üretimi yapmakla kalmıyor aynı zamanda ahşap kepenk, ahşap kapı, kayar kapanır kapılar ve pencereler de üretilmektedir. Yani evlere ve iş yerleri en uygun olan tasarımı sizler için hazırlıyoruz. Firmamızda birçok model bulunuyor.

Modellerimizin katalogları bulunuyor ancak özel tasarım isteyen müşterilerimiz için de üretim ve tasarım yapmamız mümkündür.

Ahşap Pencere Modelleri

Firmamızda aradığınız her türlü ahşap kepenk ve pencere modellerini bulmanız çok mümkündür. Çünkü çok geniş çaplı bir firma olduğumuz için tüm müşterilerimize ayak uydurmaya çalışıyoruz. Ancak şuna da değinmek gerekiyor. Bazı ahşap pencere modelleri sık sık tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Bunlar genelde çerçevesi kare olan ve çerçevesi oval olan pencereler olmak üzeredir. Evlerde sık sık gördüğümüz pencere tipleri elbette kare ya da dikdörtgen şeklinde olanlardır. Oval şeklinde olanlar genelde cami gibi yapılarda sık sık karşımıza çıkmaktadır.

Ahşap pencere modelleri arasında en büyük özelliklerden birisi ise camın açılış ve kapanış şeklidir. Bizler birçok modelde üretim sağlamaktayız. Ancak sık sık satışı sağlanan pencereler arasından en çok normal şekilde açılıp kapanan pencereler, kaydırmalı camlı pencere ve otomatik açılıp kapanan pencereler yer almaktadır.

Ahşap Pencere Fiyatları

Ahşap pencere fiyatları firmamızda modelden modele değişim göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun pencereler vardır. Aynı zamanda pencerelerimiz dayanıklı olduğu için verdiğiniz ücrete değecek pencerelerdir.  Firmamızda belli bir katalog bulunuyor ve bu katalogda sizlere hem fiyat hem de model olarak uygun pencereler mevcuttur.

Ayrıca pencerelerin fiyatları sürekli değişkenlik gösterdiği için net bir şekilde fiyatlandırma veremeyiz. Ancak ahşap pencere fiyatlarının diğer pencerelere oranla daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda verilen ücreti hak ettiği için gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle