Ardı ardına yaşadığı acı kayıplarla derinden sarsıldı

Mardin'in sevilen, saygın idarecilerinden İŞKUR İl Müdürü Mehmet Akın, 15 gün önce vefat eden ablasının acı kaybının etkisinden kurtulmadan şimdi de Otobüsün altında kalarak hayatını kaybeden gelininin acısını yaşıyor.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

İŞKUR Mardin İl Müdürü Mehmet Akın, ardı ardına yaşadığı üzüntülü haberlerle derinden sarsıldı. Yaklaşık 15 gün önce ablasının vefat haberiyle derinden sarsılan İl Müdürü Akın, ablasının acı vefatının yaralarını sarmadan bu defa da, Yalova'da öğretmenlik yapan gelini Aysel Akın'ın acı haberiyle sarsıldı.

İŞKUR Müdürü Mehmet Akın'ın Yalova'da öğretmenlik yapan oğlu Hasan Akın ile evli olup eşi gibi öğretmenlik yapan Aysel Akın, Yalova'da indiği minibüsün arkasından dolandığı esnada karşı yönden gelen bir başka minibüsün çarpması sonucu olay yerinde ağır yaralandı. İki çocuk annesi olan Aysel öğretmen, Kaldırıldığı Yalova Devlet Hastanesi'nde yapılan bütün müdahelelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti.

Cenaze törenine; Aysel Öğretmenin 5 yaşındaki Uygar ve 7 yaşındaki Barkan adlı iki oğulu da dedeleri Mehmet Akın'ın önünde saf tutarak annelerinin cenaze namazına katılmaları görenleri derin bir üzüntüye sürükledi.

Aysel öğretmenin naaşı dualar eşliğinde kılınan cenaze namazının ardından Yalova Şehir Mezarlığı'nda defnedildi. Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ve Yalova Emniyet Müdürü Hakan Fındık'ın da hazır bulunduğu cenaze namazı ve defin işleminin ardından merhumenin eşi Hasan Akın ile acılı kayın baba Mehmet Akın taziye dileklerini kabul ettiler.

Mardin Life Ailesi olarak; merhume Aysel Akın'a Allah'tan rahmet, Mehmet Akın Müdürümüzün şahsında Akın Ailesine başsağlığı ve sabr- cemil niyaz ediyoruz.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle